MIESZKANIA W ZBĄSZYNIU NA SPRZEDAŻ

MIESZKANIA W ZBĄSZYNIU NA SPRZEDAŻ

Szukasz mieszkania w Zbąszyniu, ale żadna z ofert do tej pory nie przypadła Ci do gustu? Jeśli chcesz kupić mieszkanie pod Poznaniem, sprawdź też inne lokalizacje! Deweloper PB LECHBUD poleca mieszkania w Mosinie - tanie nieruchomości z rynku pierwotnego w wyjątkowej lokalizacji i atrakcyjnej cenie. Wśród propozycji znajdziesz zarówno kawalerki, jak i mieszkania dwu- i trzypokojowe.

Mieszkania na sprzedaż dla inwestorów ze Zbąszynia

Chcesz kupić nowe mieszkanie w okolicy Poznania ale w Zbąszyniu brak ciekawych ofert? Mieszkania na sprzedaż w Mosinie to strzał w dziesiątkę! Do Poznania dojechać stąd można zarówno własnym samochodem, jak i pociągiem czy komunikacją podmiejską. Dwie ostatnie opcje to świetne udogodnienie dla niezmotoryzowanych. Dla posiadaczy aut, deweloper przewidział miejsca parkingowe w garażach jedno- lub dwustanowiskowych, które można mieć na wyłączność, a także sporo ogólnodostępnych miejsc parkingowych na terenie osiedla. Osiedle posiada także udogodnienia dla rodzin z dziećmi - nowoczesny plac zabaw oraz atrakcyjna lokalizacja nieopodal lasu i Wielkopolskiego Parku Narodowego, sprzyjają spacerom i spędzaniu czasu na świeżym powietrzu.

Mieszkania z rynku pierwotnego pod Poznaniem

Mieszkania pod Poznaniem są dużo tańsze niż te w centrum miasta. Jeśli chcesz mieszkać niedaleko stolicy Wielkopolski i do tej pory szukałeś tylko mieszkań na sprzedaż w okolicy Zbąszynia, czas otworzyć się na nowe lokalizacje! Mieszkania oferowane przez dewelopera PB LECHBUD w Mosinie od Poznania oddalone są zaledwie 20 km, a od Zbąszynia dzieli je godzina drogi. Zróżnicowany metraż i układ pozwalają na znalezienie mieszkania, które spełni potrzeby Twoje i Twojej rodziny. Mieszkania dostępne są w stanie deweloperskim, co umożliwia samodzielna aranżację i wykończenie lokalu. Oferujemy także możliwość zakupu mieszkania w opcji pod klucz. Jeśli szukasz taniego, ale nowego mieszkania w dobrej lokalizacji, polecamy mieszkania w Mosinie!

 

 

 

Skontaktuj się z nami
Szukasz domu lub mieszkania