MIESZKANIA W KOŚCIANIE NA SPRZEDAŻ

MIESZKANIA W KOŚCIANIE NA SPRZEDAŻ

Mieszkania w Kościanie nie spełniają Twoich oczekiwań, a chcesz się przeprowadzić? Warto rozważyć ofertę od dewelopera PB LECHBUD, który oferuje mieszkania w Mosinie. Nowe budownictwo i natura, która otacza Osiedle Chełmońskiego to dobry wybór dla każdego. Przeprowadzka z Kościana w to miejsce na pewno Cię nie zawiedzie. Przejrzyj ofertę tanich i nowych mieszkań z rynku pierwotnego pod Poznaniem na sprzedaż i przekonaj się, że to idealne miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny.

Atrakcyjna lokalizacja mieszkań od PB LECHBUD

Tanie mieszkania od dewelopera pod Poznaniem to okazja, z której warto skorzystać, chcąc przeprowadzić się z Kościana. Zakup mieszkania w Mosinie - zlokalizowanego na osiedlu Chełmońskiego II, to dobra inwestycja w swoje życie. Mimo że obiekt znajduje się poza Poznaniem, to dogodna infrastruktura umożliwia szybkie dostanie się do większego miasta. Nieruchomości są zlokalizowane w pobliżu:

  • Wielkopolskiego Parku Narodowego,
  • i Rogalińskiego Parku Krajobrazowego.

Osiedle przystosowano też do zabaw dla dzieci oraz do skorzystania z budynków usługowych. Miejsce to jest idealne zarówno dla młodych rodzin z dziećmi, jak i emerytów z Kościana, którzy lubią ciszę i spokój.

Deweloperskie mieszkania z rynku pierwotnego

Odnowa mieszkania w Kościanie pochłonęła dużo Twoich pieniędzy? By tego nie powtórzyć, lepiej zdecydować się na zakup mieszkania z rynku pierwotnego. Decydując się na zakup mieszkania pod Poznaniem od dewelopera, masz gwarancję, że lokal mieszkalny, do którego się wprowadzisz, będzie wykonane pod klucz. W ofercie PB LECHBUD w atrakcyjnej cenie dostępne są lokale mieszkalne o powierzchni:

  • 24 m2,
  • oraz od 34 do 72 m2,

Duże tarasy, balkony i przeszklenia to cechy charakterystyczne dla architektury Osiedla Chełmońskiego. Wybierając mieszkanie, można zdecydować się na posiadanie jednego z nich.

Nie mogąc znaleźć nowoczesnego mieszkania w Kościanie, zdecyduje się na ofertę dewelopera PB LECHBUD. W ten sposób znajdziesz przestronne, tanie mieszkanie w Mosinie - niedaleko Poznania.

Skontaktuj się z nami
Szukasz domu lub mieszkania