Zaufany deweloper z wieloletnią tradycją

Mieszkania w Mosinie na Sprzedaż od Dewelopera

NOWOCZESNA ARCHITEKTURA

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu naszą najnowszą inwestycję: Osiedle Chełmońskiego, czyli komfortowe mieszkania w Mosinie, położone u zbiegu ulic Strzeleckiej i Chełmońskiego.

Nowoczesny kompleks mieszkaniowy na sprzedaż składa się z czterech budynków wielorodzinnych z podziemną halą garażową oraz czterema lokalami usługowymi na parterze.

Osiedle zaprojektowane zostało w nowoczesnej architekturze, charakteryzującej się czystą formą zarówno elewacji jak i wnętrz.

Obszerne tarasy, balkony i duże przeszklenia to cechy charakterystyczne architektury nowego osiedla w okolicach Poznania. Atrakcyjność inwestycji dodatkowo podwyższa fakt, że spełnia ona wymagania programu MDM (Mieszkanie dla Młodych).

duze7
Dzienna 2
Dzienna 3
Dzienna 8
Dzienna 9

PRZEMYŚLANE WNĘTRZA

W ofercie znajdują się wygodne i funkcjonalne lokale mieszkalne, od kawalerek o pow. 34 m2 (dwa pokoje), poprzez 3- i 4-pokojowe o pow. od 52 do 71 m2, wyposażone w duże przeszklone balkony do 15 m2 lub przestronne tarasy dla mieszkań parterowych, aż do mieszkań o pow. nawet 113 m2. Wszystko po to, by przyszli mieszkańcy mogli cieszyć się otwartą przestrzenią i relaksować się w zaciszu swojego osiedla.

 

Mieszkania w Mosinie oddawane będą w standardzie deweloperskim. Wszystkie lokale mieszkalne posiadać będą aneks kuchenny oraz indywidualny system ogrzewania w postaci dwufunkcyjnego kotła gazowego. Do każdego mieszkania przynależeć będzie komórka lokatorska, która doskonale spełni funkcję spiżarni bądź magazynku.

Wizualizacja zewnętrzna

Osiedle Chełmońskiego to niepowtarzalny pod względem architektonicznym kompleks budowlany składający się z czterech budynków mieszkaniowych, z halą garażową oraz centrami usług na parterze. Zlokalizowany jest w okolicy Poznania, a tym samym zapewnia połączenie zarówno z dobrze rozwiniętą infrastrukturą dojazdową, z terenami zielonymi, a także z placówkami edukacyjno-medycznymi.

Wizualizacja wewnętrzna

Osiedle zostało zaprojektowane z myślą o nowoczesnej architekturze. Wygodne i funkcjonalne mieszkania charakteryzują się obszernymi tarasami i balkonami. Dodatkowo duże przeszklenia powierzchni budynku zapewniają kontakt z naturą. W centrum kompleksu mieszkalnego znajduje się plac zabaw przeznaczony dla pociech naszych klientów.

Zadzwoń do nas 61 813 21 13 lub wyślij zapytanie

MIEJSCA POSTOJOWE

Większość miejsc postojowych zaprojektowano w jedno- bądź dwustanowiskowych garażach podziemnych. Do dyspozycji mieszkańców Osiedla będą także ogólnodostępne miejsca postojowe zlokalizowane wewnątrz kompleksu, w pasie drogi osiedlowej..

Widok z gory garaze

MIESZKAJ W ZGODZIE Z NATURĄ

Chcemy dać naszym mieszkańcom możliwość relaksu nie tylko we własnych „4 kątach”, ale także obcowania z przyrodą, dlatego zadbaliśmy również o przestrzeń wokół budynków: enklawy zieleni z drzewami i krzewami czy alejki spacerowe. Całość dopełniają starannie dobrane elementy małej architektury. Najmłodsi mieszkańcy będą mogli korzystać z osiedlowego placu zabaw. Teren Osiedla jest ogrodzony.

Dzienna 5
Nocna 5
Nocna 7

PRZYJAZNA LOKALIZACJA

Osiedle Chełmońskiego w Mosinie znajduje się w miejscu przyjaznym dla rodzin z dziećmi. Miasteczko zapewnia bezpośredni dostęp do szkół podstawowych i gimnazjalnych, przedszkoli i żłobków, obiektów sportowych, placów zabaw, przychodni zdrowia oraz rozwiniętego zaplecza handlowo-usługowego. Do Osiedla prowadzą utwardzone drogi, trasy rowerowe i chodniki, co pozwala bezpiecznie i wygodnie spacerować także z dzieckiem.

Czas dojazdu do centrum Poznania wynosi maksymalnie 30 minut. Obok połączenia drogowego, Mosina posiada także wygodne połączenie kolejowe z Dworcem Głównym w Poznaniu, co należy uznać za duży plus tej lokalizacji.

Osoby spragnione kontaktu z przyrodą odnajdą w Mosinie swoje miejsce na Ziemi. Lasy i jeziora Wielkopolskiego Parku Narodowego zachęcają do aktywnego wypoczynku. Trasa rowerowa prowadząca bezpośrednio z Osiedla Chełmońskiego umożliwia bezpieczne i szybkie dotarcie do takich miejsc jak: piaszczysta plaża na Przystanku Glinianki, Jezioro Góreckie, Warta, czy Pałac w Rogalinie z siedliskiem pomnikowych dębów.

Zakończenie budowy pierwszego etapu tj. budynku nr I i II planowane jest na drugą połowę 2017 roku, a zakończenie całej inwestycji przewiduje się na rok 2018.

Mieszkania deweloperskie w Mosinie - Osiedle Chełmońskiego

Zobacz również:

Lokalizacja

Sprawdź szczegóły oferty

Lokal szczegóły oferty

Galeria

Sprawdź szczegóły oferty

Lokal szczegóły oferty

Makieta garaży

Sprawdź szczegóły oferty

Lokal szczegóły oferty

Skontaktuj się z nami przez

Proszę podać adres email i wprowadzić treść zapytania.

szybki kontakt

E-mail*:

Treść*:

* pole wymagane

Akceptuję politykę prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez pblechbud w celu przedstawienia oferty.

Wyślij zapytanie

lub bezpośrednio z Działem sprzedaży

Joanna Jakubowska

Koordynator ds. Sprzedaży i Marketingu

kom. 516 020 248

Marketing internetowy:
Pozycjonowanie stron Widoczni

Skontaktuj się z nami przez

Proszę podać adres email i wprowadzić treść zapytania.

szybki kontakt

E-mail*:

Treść*:

* pole wymagane

Akceptuję politykę prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez pblechbud w celu przedstawienia oferty.

Wyślij zapytanie

lub bezpośrednio z Działem sprzedaży

Joanna Jakubowska

Koordynator ds. Sprzedaży i Marketingu

kom. 516 020 248