Mieszkania w mosinie
Osiedle Chełmońskiego II

Wybierz etap Inwestycji

Budynek I

sprzedaż zakończona

Budynek II

sprzedaż zakończona

Budynek IV

oferta w przygotowaniu

Inwestycja w Mosinie
stworzona z myślą o Tobie

Drugi etap realizacji Osiedla Chełmońskiego to kompleks czterech budynków wielorodzinnych z podziemną halą garażową, lokalami usługowymi oraz budynkiem handlowo-usługowym. Łącznie inwestycja zakłada realizację 107 lokali mieszkalnych, 6 lokali usługowych zlokalizowanych w parterze i budynku handlowo-usługowego. 

Pierwsze 44 mieszkania gotowe będą do adaptacji przez przyszłych właścicieli do końca roku 2019. Osiedle zaprojektowane zostało w spokojnej, nowoczesnej architekturze, wpasowującej się w dotychczasowy krajobraz i istniejące sąsiedztwo, charakteryzującej się czystą formą zarówno elewacji jak i wnętrz.
Obszerne tarasy, balkony i duże przeszklenia to cechy charakterystyczne architektury Osiedla. Na projektowanym w centralnej części osiedla dziedzińcu powstanie plac zabaw dla najmłodszych a całość kompozycji przestrzennej dopełni zieleń towarzysząca i starannie dobrane elementy małej architektury.

Komfortowe mieszkania
Osiedle Chełmońskiego II

W ofercie znajdują się wygodne i funkcjonalne lokale mieszkalne od typowych kawalerek o pow. 24 m2, poprzez 2- i 3-pokojowe o pow. od 34 do 72 m2, wyposażone w duże przeszklone balkony do 35 m2 lub przestronne tarasy dla mieszkań parterowych o pow. 30 m2.

Wszystko po to, by przyszli mieszkańcy mogli cieszyć się otwartą przestrzenią i relaksować w zaciszu swojego Osiedla. Mieszkania oddawane będą w standardzie deweloperskim. Wszystkie lokale mieszkalne posiadać będą aneks kuchenny oraz indywidualny system ogrzewania w postaci dwufunkcyjnego kotła gazowego. Do każdego mieszkania przynależeć będzie komórka lokatorska, która doskonale spełni funkcję spiżarni bądź magazynku
Miejsca postojowe ogólnodostępne zaprojektowano w części zachodniej osiedla, na przestrzeni poza obszarem zabudowy mieszkalnej. Dodatkowo istnieje możliwość zakupu garażu jedno bądź dwustanowiskowego znajdującego się
w podziemnej hali garażowej.

Mosina - miasto z infrastrukturą na medal
Myślisz, że decydując się na zakup mieszkania w Mosinie, nie będziesz miał dostępu do wszystkich udogodnień, do których przyzwyczaiłeś się w dużym mieście?
Czas przekonać się, że jest inaczej. Mosina to niewielkie, ale rozwinięte pod każdym względem miasteczko.
Bezpieczne osiedle
W pobliżu osiedla znajdują się utwardzone drogi, ścieżki i chodniki, dzięki którym możesz czuć się bezpiecznie. Niedaleko zlokalizowane są także sklepy, w których zrobisz niezbędne zakupy, oraz przedszkola i szkoły dla Twoich dzieci. Nie brakuje też przychodni, aptek, poczty czy urzędów. Bogata infrastruktura sprawia, że wszystko będziesz miał w zasięgu ręki, a właściwie… 10-minutowego spaceru.
Nowoczesna architektura mieszkań w Mosinie

Jak znaleźć kompromis pomiędzy chęcią zamieszkania blisko miasta, a jednocześnie w otoczeniu natury?

Jest na to sposób - to mieszkania w Mosinie oferowane przez dewelopera  PB LECHBUD, która ma ponad trzydziestoletnie doświadczenie w inwestycjach związanych z budową domów jedno- i wielorodzinnych.
Mieszkania w Mosinie, na Osiedlu Chełmońskiego II, znajdują się w zespole czterech nieruchomości wielorodzinnych. Szeroka oferta i przystępne ceny ułatwiają podjęcie najlepszej dopasowanej do potrzeb decyzji o wyborze nowego miejsca zamieszkania.

Sprawdź też: Mieszkania 2 pokojowe, Mieszkania 3 pokojowe, Mieszkania z aneksem kuchennym, Mieszkania z tarasem, Mieszkania pod klucz, Mieszkania dla rodzin, Mieszkania dla par, Mieszkania dla singli, Mieszkania z balkonem

MIESZKANIA MOSINA

NOWE MIESZKANIA W MOSINIE - BLISKO POZNANIA, BLISKO NATURY
DOGODNY TRANSPORT
Przez Mosinę przebiega często uczęszczana linia kolejowa Poznań-Wrocław, dzięki której trasa do Poznania zabiera jedynie niespełna 20 minut, a bilet PKP jest znacznie tańszy od paliwa, zwłaszcza jeśli korzystamy z samochodu w pojedynkę.
NOWE MIESZKANIA W MOSINIE - BLISKO POZNANIA, BLISKO NATURY
ZAMIEŃ SPALINY NA CZYSTE POWIETRZE
W mieście tempo życia jest znacznie szybsze. By znaleźć spokój i wytchnienie z dala od miejskiego zgiełku, w otoczeniu zieleni i natury, warto wybrać nowe mieszkania na sprzedaż w Mosinie, które powinny spodobać się zarówno singlom, parom, jak i rodzinom z dziećmi.
NOWE MIESZKANIA W MOSINIE - BLISKO POZNANIA, BLISKO NATURY
PRZESTRONNE TARASY
Mieszkania na parterze posiadają przestronne tarasy idealne do spędzenia czasu z rodziną lub znajomymi. Natomiast mieszkania na piętrze posiadają przeszklone balkony. Każde z mieszkań posiada komórkę lokatorską, która może służyć jako spiżarnia lub magazyn.
NOWE MIESZKANIA W MOSINIE - BLISKO POZNANIA, BLISKO NATURY
LOKALE USŁUGOWE
Mieszkańcy będą mieli możliwość skorzystania z lokali usługowych położonych na parterze budynku, które zapewnią wiele udogodnień oraz sprawią, że życie stanie się bardziej komfortowe.
Atuty lokalizacji
Bezpośrednie sąsiedztwo zielonej enklawy - Wielkopolskiego Parku Narodowego umożliwia aktywny wypoczynek.
Na nowych mieszkańców czekają liczne szlaki turystyczne oraz ścieżki rowerowe przebiegające wśród najpiękniejszych jezior regionu.
Dogodna lokalizacja
Dogodna lokalizacja
Miejsce stworzone dla ludzi ceniących ciszę i spokój
Miejsce stworzone dla ludzi ceniących ciszę i spokój
W pobliżu Wielkopolski Park Narodowy i Rogaliński Park Krajobrazowy
W pobliżu Wielkopolski Park Narodowy i Rogaliński Park Krajobrazowy
Doskonale rozwinięta infrastruktura miejska
Doskonale rozwinięta infrastruktura miejska
Osiedle Chełmońskiego II
Galeria Inwestycji
Video
Zobacz jak wyglądają mieszkania na Osiedlu Chełmońskiego II
Oferta mieszkań i garaży
Zestawienie domów - Sprzedaż zakończona - Nowa inwestycja już wkrótce!

Drugi etap realizacji Osiedla Chełmońskiego to kompleks czterech budynków wielorodzinnych z podziemną halą garażową, lokalami usługowymi oraz budynkiem handlowo-usługowym.

Sprawdź ofertę

Zestawienie garaży

Do mieszkania na
Osiedlu Chełmońskiego II
istnieje możliwość kupna
garażu jedno lub dwustanowiskowego.

Sprawdź ofertę