ZAUFANY DEWELOPER Z WIELOLETNIĄ TRADYCJĄ
O NAS

GENERALNE WYKONAWSTWO

Głównym obszarem działalności firmy są usługi budowlane i deweloperskie. Firma jest generalnym wykonawcą specjalizującym się w inwestycjach "pod klucz". Wykonujemy wszelkie usługi budowlane począwszy od stanu surowego, poprzez wykończeniowy, a na zagospodarowaniu terenu skończywszy. Wizytówką naszej firmy są dziesiątki zrealizowanych przez nas inwestycji.

SPECJALIZACJA I DOŚWIADCZENIE

Zatrudniamy kadrę wyspecjalizowanych pracowników fizycznych, którzy zostali przeszkoleni w dziedzinie stosowania nowoczesnych materiałów budowlanych a nasza kadra techniczna posiada gruntowne wykształcenie techniczne poparte wieloletnią praktyką. Wieloletnie doświadczenie, nowoczesna organizacja pracy jest gwarancją solidności i terminowości oraz wysokiej jakości naszych usług. Na wszystkie prace udzielamy gwarancji. Jesteśmy w stani

Skontaktuj się z nami
Szukasz domu lub mieszkania?

WIELOLETNIA TRADYCJA

Przedsiębiorstwo Budowlane „Lechbud” jest rodzinną firmą z wieloletnią tradycją. Założona została w 1980 roku przez Leszka Jakubowskiego i od tego czasu nieustannie się rozwija, poszerzając grono zadowolonych klientów.

NOWOCZESNE TECHNOLOGIE

We wszystkich branżach oferujemy nowoczesne rozwiązania i technologie. Dzięki współpracy z największymi producentami materiałów budowlanych stosowane przez nas materiały są wysokiej jakości i spełniają wszelkie normy przewidziane prawem.

Video
DEWELOPER PBLECHBUD
Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmu promocyjnego, przedstawiającego nasze inwestycje!
Galeria zrealizowanych inwestycji
DEWELOPER PBLECHBUD