Zaufany deweloper z wieloletnią tradycją

Deweloper PBLechbud

Generalne wykonawstwo

Głównym obszarem działalności firmy są usługi budowlane i deweloperskie. Firma jest generalnym wykonawcą specjalizującym się w inwestycjach "pod klucz".

Wykonujemy wszelkie usługi budowlane począwszy od stanu surowego, poprzez wykończeniowy, a na zagospodarowaniu terenu skończywszy.

Wizytówką naszej firmy są dziesiątki zrealizowanych przez nas inwestycji.

Wieloletnia tradycja

Przedsiębiorstwo Budowlane „Lechbud” jest rodzinną firmą z wieloletnią tradycją. Założona została w 1980 roku przez Leszka Jakubowskiego i od tego czasu nieustannie się rozwija, poszerzając grono zadowolonych klientów.

SPECJALIZACJA I DOŚWIADCZENIE

Zatrudniamy kadrę wyspecjalizowanych pracowników fizycznych, którzy zostali przeszkoleni w dziedzinie stosowania nowoczesnych materiałów budowlanych a nasza kadra techniczna posiada gruntowne wykształcenie techniczne poparte wieloletnią praktyką.

Wieloletnie doświadczenie, nowoczesna organizacja pracy jest gwarancją solidności i terminowości oraz wysokiej jakości naszych usług. Na wszystkie prace udzielamy gwarancji. Jesteśmy w stanie zaspokoić najbardziej wymagających Klientów.

Nowoczesne technologie

We wszystkich branżach oferujemy nowoczesne rozwiązania i technologie. Dzięki współpracy z największymi producentami materiałów budowlanych stosowane przez nas materiały są wysokiej jakości i spełniają wszelkie normy przewidziane prawem.

OS. KRÓLEWSKIE
Dzienna 2
Dzienna 3
img 6
miodowe99

Zadzwoń do nas 61 813 21 13 lub wyślij zapytanie

Marketing internetowy:
Pozycjonowanie stron Widoczni

Skontaktuj się z nami przez

Proszę podać adres email i wprowadzić treść zapytania.

szybki kontakt

E-mail*:

Treść*:

* pole wymagane

Akceptuję politykę prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez pblechbud w celu przedstawienia oferty.

Wyślij zapytanie

lub bezpośrednio z Działem sprzedaży

Joanna Jakubowska

Koordynator ds. Sprzedaży i Marketingu

kom. 516 020 248