MIESZKANIA W CZEMPINIU NA SPRZEDAŻ

MIESZKANIA CZEMPIN

Uważasz, że Czempiń jest zbyt daleko od Poznania i chcesz się przeprowadzić? Deweloper PB LECHBUD ma znakomitą propozycję - to mieszkania zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie Wielkopolskiego Parku Narodowego, lasów i jezior. Spokojna i cicha okolica sprzyja wychowywaniu dzieci w obcowaniu z naturą, a wolniejsze tempo życia sprawia, że nie musisz nigdzie się spieszyć.

Mieszkania od dewelopera PB LECHBUD - bogata infrastruktura miejska poza miastem

Tanie mieszkania z rynku pierwotnego, położone w zielonych płucach Wielkopolski, mają wiele do zaoferowania. Osiedle Chełmońskiego położone jest w okolicy:

  • sklepów,
  • przychodni,
  • żłobków, szkół i przedszkoli,

dzięki czemu spełni oczekiwania rodzin z dziećmi. Co więcej, na terenie osiedla znajdują się liczne punkty handlowo-usługowe, miejsca parkingowe i plac zabaw. Nie będziesz zatem marnowała czasu na drobne zakupy ani na wyjście do kosmetyczki do Poznania - sprawdzony salon znajdziesz najdalej w sąsiednim bloku. W razie potrzeby do mieszkania deweloperskiego możesz dokupić komórkę lokatorską oraz miejsce parkingowe (1 lub 2) w podziemnej hali garażowej.

Osiedle Chełmońskiego - co ma Ci do zaoferowania?

Przestronne tarasy i balkony, jasne i odpowiednio oświetlone pomieszczenia to znak charakterystyczny mieszkań dla zainteresowanych z Czempinia. Ogrzewane piecem dwufunkcyjnym mieszkania na sprzedaż można kupić zarówno w stanie deweloperskim, jak i wykończone pod klucz, dzięki czemu możesz się od razu wprowadzić, bez konieczności poszukiwania ekipy wykończeniowej. 1-, 2- lub 3-pokojowe mieszkania od dewelopera dla klientów z Czempinia pozwalają na funkcjonalne urządzenie oraz wygospodarowanie miejsca zarówno do odpoczynku, jak i pracy dla całej rodziny.

Skontaktuj się z nami i przekonaj się, że mieszkania pod Poznaniem olśnią Cię już na pierwszy rzut oka funkcjonalnością i atrakcyjną ceną! Poznaj je i wyobraź sobie, jak znakomicie będziesz się czuć, pijąc kawę w towarzystwie zachodzącego słońca!

Skontaktuj się z nami
Szukasz domu lub mieszkania