MIESZKANIA W GRODZISKU WIELKOPOLSKIM NA SPRZEDAŻ

MIESZKANIA W GRODZISKU WIELKOPOLSKIM NA SPRZEDAŻ

Mieszkania w Grodzisku Wielkopolskim są za bardzo oddalone od najbliższego dużego miasta? Zdecyduj się na zakup nowego mieszkania od dewelopera PB LECHBUD i zmień miejsce swojego zamieszkania. Osiedle Chełmońskiego II w Mosinie to miejsce, na którego terenie postawiono nieruchomości z możliwością wynajęcia nowoczesnych mieszkań o różnej wielkości. Na ich atrakcyjność wpływa nie tylko niska cena, ale też naturalne otoczenie i niewielka odległość dzieląca Mosinę od Poznania. To dobra propozycja dla mieszkańców Grodziska Wielkopolskiego, którzy chcą przenieść się bliżej dużego miasta.

Nowe mieszkania w Mosinie pod klucz

PB LECHBUD to deweloper, który dla mieszkańców Grodziska Wielkopolskiego, oraz innych mniejszych miejscowości przygotował nowoczesne mieszkania w Mosinie. Lokale mieszkalne pod Poznaniem są z rynku pierwotnego, więc decydując się na ich zakup, odbierzesz mieszkanie:

  • w stanie deweloperskim,
  • pod klucz.

Nie wymaga to od Ciebie - jako nowego właściciela żadnych prac remontowych, które byłyby niezbędne przy zakupie mieszkania z rynku wtórnego. Oferta PB LECHBUD daje możliwość wyboru pomiędzy kawalerką o pow. 24 m2 a kilku pokojowym mieszkaniem do 72 m2. Dodatkowym atutem mieszkań w Mosinie są przestronne balkony lub tarasy przy mieszkaniach na parterze. Miejsce dla siebie znajdzie tu zarówno pojedyncza osoba, jak i duża rodzina

Mieszkania pod poznaniem w atrakcyjnej okolicy

Mieszkając w Grodzisku Wielkopolskim, brakuje Ci bliskości natury? Jesteśmy pewni, że mieszkania pod Poznaniem Ci to zapewnią. Decyzja zamieszkania na Osiedlu Chełmońskiego w Mosinie gwarantuje podwójną korzyść:

  • niewielkie oddalenie od Poznania,
  • a jednocześnie otoczenie pięknymi krajobrazami.

Dojazd z Mosiny do Poznania nie zajmie więcej niż pół godziny. Za to, by móc podziwiać naturalne widoki, które gwarantuje bliskość Wielkopolskiego Parku Narodowego oraz Rogalińskiego Parku Krajobrazowego wystarczy wybrać się na dłuższy spacer.

Oferta mieszkań w Mosinie od dewelopera zachęca do tego, by mieszkanie w Grodzisku Wielkopolskim zamienić na nowy lokal pod Poznaniem. Wybór mieszkania w Mosinie będzie atrakcyjny dla całej rodziny.

Skontaktuj się z nami
Szukasz domu lub mieszkania