MIESZKANIA W TULCACH NA SPRZEDAŻ

MIESZKANIA TULCE

Mieszkasz w Tulcach i doskwiera Ci uciążliwy i długo dojazd samochodem do Poznania? Mieszkania, które oferuje deweloper PB LECHBUD, zapewniają znacznie lepszy transport do stolicy Wielkopolski, a ponadto mają wiele innych atutów. Dowiedz się, dlaczego jeszcze warto wybrać mieszkania na sprzedaż na Osiedlu Chełmońskiego II.

Mieszkania dla osób zmotoryzowanych z Tulec

Mieszkasz w Tulcach, ale codziennie musisz szukać miejsca parkingowego na osiedlu? Decydując się na tanie mieszkania w sprzedaży z oferty dewelopera PB LECHBUD, raz na zawsze pożegnasz się z tym problemem. Wszystko dlatego, że wybierając mieszkania w Mosinie, można dokupić także miejsce w podziemnym, jedno- lub dwustanowiskowym garażu albo postawić samochód na miejscach zaplanowanych na terenie osiedla. Jeśli jednak nie masz samochodu, możesz dojechać do Poznania autobusem lub pociągiem, podczas gdy w Tulcach takiej możliwości nie ma i wszędzie musisz jeździć autem.

Mieszkania na sprzedaż w otoczeniu jezior i lasów oraz bogatej infrastruktury

Życie w centrum miasta nie jest dla każdego, ale jeśli Tulce są zbyt daleko od Poznania, a Ty nie masz gdzie spacerować, to nasze mieszkania w stanie deweloperskim lub pod klucz mogą okazać się lepszym wyborem. Wszystko ze względu na dogodną lokalizację - w otoczeniu lasów Wielkopolskiego Parku Narodowego, jezior i terenów rekreacyjnych i spacerowych w Puszczykowie czy Mosinie. Po pracy będziesz mógł spędzić czas na łonie natury na balkonie lub tarasie, lub wybrać się na spacer, jogging i rower. Co więcej, na terenie osiedla na parterze znajdą się także lokale usługowe, w których zrobisz drobne zakupy lub zmienisz fryzurę w salonie urody.

Wybierając mieszkania pod Poznaniem sprzedawane przez dewelopera PB LECHBUD, kupisz nieruchomość w atrakcyjnej cenie. Lokale o powierzchni od 24 do ponad 70 metrów kwadratowych to świetny wybór dla singli, par i rodzin z dziećmi z Tulec. Zapraszamy do kontaktu.

Skontaktuj się z nami
Szukasz domu lub mieszkania