MIESZKANIA W GĄDKACH NA SPRZEDAŻ

MIESZKANIA GĄDKI

Mieszkania w Gądkach są zbyt drogie? Poznaj ofertę dewelopera z ponad 30-letnim doświadczeniem, PB LECHBUD, który oferuje tanie mieszkania na sprzedaż w Mosinie na Osiedlu Chełmońskiego. Klienci mogą wybierać spośród mieszkań 1-, 2-, i 3-pokojowych o zróżnicowanym metrażu. Największe mieszkania z rynku pierwotnego spełnią oczekiwania rodzin z dziećmi, a mniejsze singli i par. Zapraszamy do kontaktu wszystkich tych, którzy marzą o życiu blisko lasu, z dala od spalin i miejskiego hałasu.

Mieszkania od dewelopera dla wymagających

Przestronne balkony i tarasy, miejsca w hali garażowej, komórka lokatorska oraz stanowiska parkingowe na terenie osiedla - to wszystko czeka na przyszłych mieszkańców Osiedla Chełmońskiego. Jeśli w Gądkach nie masz gdzie postawić samochodu, to w Mosinie na pewno się to zmieni! Deweloper zadbał także o komfort mieszkania - na terenie osiedla znajdują się plac zabaw dla dzieci oraz liczne punkty handlowo-usługowe, dzięki którym szybkie zakupy zrobisz w drodze do domu, a do kosmetyczki wyskoczysz po pracy, nie tracąc czasu na dojazdy.

Mieszkania na sprzedaż z zielenią na wyciągnięcie ręki

Doskwiera CI brak terenów zielonych w Gądkach i bezpośrednie sąsiedztwo ruchliwej autostrady? Poznaj mieszkania na sprzedaż od dewelopera PB LECHBUD, który zdecydował się na stworzenie Osiedla Chełmońskiego w cichej i spokojnej okolicy, z dala od smogu, hałasu i spalin, ale z dobrym dojazdem do centrum Poznania. Wybierając nasze nowe mieszkania, stawiasz jednocześnie na tereny rekreacyjne w zasięgu ręki. Z powodzeniem skorzystasz z jezior, Wielkopolskiego Parku Narodowego oraz lasów zlokalizowanych niedaleko, dzięki czemu po pracy wybierzesz się na rower czy spacer z dziećmi.

Komfortowe, funkcjonalne i tanie mieszkania na sprzedaż z rynku pierwotnego dla singli, par i rodzin z dziećmi - to oferuje deweloper PB LECHBUD dotychczasowym mieszkańcom Gądek. Do Mosiny zainteresowanych przyciągają liczne tereny zielone oraz bogata infrastruktura - sklepy, przychodnie, żłobki, przedszkola i szkoły. Jeśli i Ty chcesz skorzystać z dobrodziejstw Mosiny, poznaj nasze mieszkania pod Poznaniem w atrakcyjnej cenie i… znajdź swoje wymarzone lokum w spokojnej i cichej okolicy.

Skontaktuj się z nami
Szukasz domu lub mieszkania