MIESZKANIA W PRZEŹMIEROWIE NA SPRZEDAŻ

MIESZKANIA PRZEŹMIEROWO

Mieszkasz w Przeźmierowie, ale szukasz mieszkania pod Poznaniem w innej lokalizacji? Poznaj mieszkania od dewelopera PB LECHBUD, który na Osiedlu Chełmońskiego II w Mosinie stworzył zespół 4 budynków wielorodzinnych z mieszkaniami dla singli, par i rodzin z dziećmi. W ofercie znajdują się kawalerki oraz mieszkania 2- i 3-pokojowe - największe z nich mają ponad 70 metrów kwadratowych. Zapraszamy do kontaktu zainteresowanych z Przeźmierowa!

Mieszkania blisko natury i miejskich wygód

Mieszkania w Przeźmierowie nie wzbudzają Twojego zainteresowania, ponieważ chcesz żyć w pobliżu terenów zielonych? Lokale w inwestycji dewelopera PB LECHBUD z pewnością Cię oczarują! Położone blisko lasu, jezior i Wielkopolskiego Parku Narodowego tanie mieszkania deweloperskie to zieleń i komfort w zasięgu ręki. Pociągiem do Poznania dojedziesz w zaledwie 20 minut, a na osiedlu znajdziesz lokale usługowe. W Mosinie nie brakuje sklepów, szkół, przedszkoli, żłobków i przychodni, dlatego też po drodze do domu zrobisz zakupy, odbierzesz dziecko z przedszkola i zapiszesz się do lekarza.

Mieszkanie w Mosinie zamiast domu w Przeźmierowie? Czemu nie!

Masz dom w Przeźmierowie, ale szukasz mniejszego mieszkania na sprzedaż od dewelopera, które nie będzie generować obowiązków związanych z ogrzewaniem i pielęgnowaniem dużego ogrodu? Mieszkania w Mosinie, które przygotował deweloper PB LECHBUD na Osiedlu Chełmońskiego II, są wprost skrojone na miarę Twoich potrzeb. Dwufunkcyjny piec zapewni ciepło w domu, duże okna światło, a przestronne balkony i tarasy kontakt z naturą tuż za oknem. Co więcej, mieszkania w sprzedaży to także możliwość wykupienia jedno- lub dwustanowiskowego garażu w podziemnej hali oraz komórki lokatorskiej.

Jeśli poszukujesz mieszkania w atrakcyjnej cenie, to deweloper PB LECHBUD z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Inwestycja na Osiedlu Chełmońskiego to tanie mieszkania w dogodnej lokalizacji, z dala od rozrastającego się Przeźmierowa. Z kuchnią czy z aneksem kuchennym? Z tarasem czy z balkonem? W Mosinie znajdziesz mieszkanie swoich marzeń, przekonaj się o tym razem z nami!

Skontaktuj się z nami
Szukasz domu lub mieszkania