Zaufany deweloper z wieloletnią tradycją

Mieszkania w Palędziu na sprzedaż

Komfortowe mieszkania w okolicach Palędzia

Mieszkanie za miastem to komfort ciszy i spokoju przy jednoczesnej możliwości swobodnego dostępu do centrum. Wszystkich klientów zainteresowanych zamieszkaniem w pobliżu Poznania, na przykład w okolicach Palędzia, zapraszamy do odwiedzenia nowoczesnego Osiedla Chełmońskiego. Składa się ono z komfortowych mieszkań pochodzących z rynku pierwotnego.

Lokale przeznaczone są na sprzedaż, przy czym należy podkreślić, że oferta stanowi atrakcyjne połączenie wysokiej jakości oraz przystępnej ceny.

Propozycja powinna w szczególności zainteresować osoby, którym zależy na kameralnej lokalizacji, zapewniającej łatwy dostęp zarówno do rekreacyjnych terenów zielonych, jak i do licznych sklepów, urzędów czy szkół.

Okolice Palędzia do idealna okolica do zamieszkania.

Deweloper godny zaufania

Firma deweloperska PB Lechbud podjęła się stworzenia inwestycji mieszkaniowej w pobliżu Palędzia w konsekwencji dokładnej analizy lokalnego rynku mieszkań.

Deweloper zauważył niedobór mieszkań prezentujących nowe budownictwo i dostępnych w stosunkowo niskiej cenie. Tak właśnie powstało Osiedle Chełmońskiego.

Jako doświadczony deweloper, który na pierwszym miejscu bierze pod uwagę potrzeby klientów, PB Lechbud zbudował osiedle w mieszkaniowe w taki sposób, by każdy lokal spełniał warunki programu “Mieszkanie dla Młodych”.

Oferta mieszkaniowa

Nowe mieszkania pod Poznaniem na sprzedaż w okolicy Palędzia posiadają zróżnicowaną powierzchnię mieszkalną. W ofercie można znaleźć takie propozycje jak:

  • dwupokojowe kawalerki liczące 34 m2 powierzchni,
  • trzy-i czteropokojowe mieszkania posiadające metraż od 52m2 do 71m2,
  • apartamenty o imponującej powierzchni, która może wynosić nawet 113m2.

Standard mieszkań dodatkowo podwyższają duże, przeszklone balkony, a także praktyczne komórki lokatorskie, które stanowią cenną przestrzeń do przechowywania różnych sprzętów. Lokale usytuowane na parterze przyciągają uwagę eleganckimi tarasami. Nowe mieszkania na osiedlu Chełmońskiego sprostają zarówno wymaganiom singli i młodych małżeństw, jak i rodzin z małymi dziećmi. Mieszkania na sprzedaż położone w pobliżu Palędzia zapewniają też szybki dostęp do:

  • punktów usługowych,
  • sklepów,
  • urzędów,
  • szkół i przedszkoli,
  • placówek medycznych.

Mieszkańcy nie muszą fatygować się aż do Poznania, jeśli zależy im na zrobieniu większych zakupów, czy to spożywczych czy też przemysłowych. Z chęcią udzielimy Państwu szczegółowych informacji na temat tej atrakcyjnej inwestycji mieszkaniowej.

Oferta mieszkań w Palędziu

Mieszkanie 2 BUDYNEK IV

Sprawdź szczegóły oferty

Mieszkanie 2 BUDYNEK IV
Numer Mieszkanie 2 / BUDYNEK IV
Powierzchnia 71.51 m²
Pokoje 4
Piętro PARTER
Taras Tak

cena 300000

status rezerwacja

Wyślij zapytanie

Mieszkanie 7 BUDYNEK IV

Sprawdź szczegóły oferty

Mieszkanie 7 BUDYNEK IV
Numer Mieszkanie 7 / BUDYNEK IV
Powierzchnia 71.17 m²
Pokoje 4
Piętro I
Balkon Tak

cena 270000

status rezerwacja

Wyślij zapytanie

Zadzwoń do nas 61 813 21 13 lub wyślij zapytanie

Marketing internetowy:
Pozycjonowanie stron Widoczni

Skontaktuj się z nami przez

Proszę podać adres email i wprowadzić treść zapytania.

szybki kontakt

E-mail*:

Treść*:

* pole wymagane

Akceptuję politykę prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez pblechbud w celu przedstawienia oferty.

Wyślij zapytanie

lub bezpośrednio z Działem sprzedaży

Joanna Jakubowska

Koordynator ds. Sprzedaży i Marketingu

kom. 516 020 248