MIESZKANIA W PLEWISKACH NA SPRZEDAŻ

MIESZKANIA W PLEWISKACH NA SPRZEDAŻ

CIEKAWA OFERTA MIESZKALNA W OKOLICY PLEWISK

Okolice Plewisk to atrakcyjna lokalizacja mieszkalna, zarówno ze względu na podmiejski spokój, jak i szybki dostęp do centrum Poznania. Wszystkie osoby, które są właśnie na etapie poszukiwania nowego domu w tej właśnie okolicy, zapraszamy do odwiedzenia Osiedla Chełmońskiego, w całości tworzonego przez nowe budownictwo. Z okolic Plewisk można szybko dojechać do szkoły i pracy, ponieważ centrum Poznania oddalone jest zaledwie o 20 km i prowadzi do niego droga szybkiego ruchu.

DEWELOPER, KTÓRY SPEŁNIA MARZENIA

Jeśli od dawna marzą Państwo o tym, by zamieszkać “na swoim”, firma deweloperska PB Lechbud wychodzi naprzeciw Państwa potrzebom i pragnieniom. Własne 4 kąty, w dodatku przestronne i zlokalizowane w okolicy Plewisk, to duży komfort, odpoczynek od miejskiego gwaru, a także łatwość załatwienia codziennych spraw, takich jak zakupy czy wizyta u lekarza. PB Lechbud pomyślał o wszystkich tych aspektach, a nawet zrobił więcej: firma zadbała o to, by domy na sprzedaż spełniały najwyższe standardy pod względem wykończenia. Dzięki temu zyskujecie Państwo dostęp do wysokiej jakości w stosunkowo niskiej cenie.

ELEGANCKIE MIESZKANIA POD KLUCZ Z OKOLIC PLEWISK

Prezentowana oferta z rynku pierwotnego wyróżnia się pod względem solidnych materiałów, wysokiej estetyki wykończenia, a także przemyślanego i nowoczesnego rozkładu pomieszczeń.

Mieszkania zapewniają komfort, który przejawia się w takich aspektach jak na przykład:

  • praktyczna komórka lokatorska przypisana do każdego mieszkania,
  • przestronne tarasy w mieszkaniach parterowych i przeszklone balkony w lokalach usytuowanych na wyższych piętrach,
  • przyjazny, przepełniony zielenią widok z okien,
  • bliskość tras rowerowych, alejek spacerowych i innych terenów sprzyjających rekreacji,
  • miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej,
  • plac zabaw, który sprzyja kreatywnej i bezpiecznej zabawie.

Wszystko wskazuje na to, że jeśli już kupować mieszkanie pod Poznaniem w okolicach Plewisk, to tylko na Osiedlu Chełmońskiego!

OFERTA MIESZKAŃ W PLEWISKACH

Skontaktuj się z nami
Szukasz domu lub mieszkania