MIESZKANIA W GŁUSZYNIE NA SPRZEDAŻ

MIESZKANIA GŁUSZYNA

Mieszkasz na osiedlu Głuszyna w Poznaniu, ale zastanawiasz się nad przeprowadzką poza miasto? Wybierz mieszkania dewelopera PB LECHBUD położone w pobliżu terenów zielonych i rekreacyjnych. Nie musisz mieszkać w centrum miasta, by korzystać z dostępnych w nim rozrywek. Poznaj mieszkania pod Poznaniem, na Osiedlu Chełmońskiego II w Mosinie.

Komfortowe mieszkania dla chętnych z Głuszyny

W II etapie inwestycji powstają mieszkania 1-, 2- i 3-pokojowe o metrażu od 24 do 72 metrów kwadratowych. Typowe kawalerki sprawdzą się w przypadku singli, a pary przeprowadzające się z Głuszyny mogą wybrać nowe mieszkania 2-pokojowe o powierzchni od 34 metrów. Rodzinom polecamy największe lokale, 3-pokojowe, w których można wydzielić salon, sypialnię i pokój dla dziecka lub dzieci. Do mieszkania w Mosinie przynależą przeszklone balkony lub przestronne tarasy, a pomieszczenia są ustawne i doświetlone.

Miasto czy natura? Nie musisz wybierać

Przeszkadzają Ci smog i spaliny na osiedlu Głuszyna? Wybierz mieszkania na sprzedaż od dewelopera PB LECHBUD, a będziesz oddychał czystym powietrzem, z dala od zanieczyszczeń. Mieszkania w stanie deweloperskim lub pod klucz położone są w cichej i spokojnej okolicy, ale jednocześnie z szybkim dojazdem do pracy w stolicy Wielkopolski. Na terenie osiedla znajdują się lokale usługowe, a w pobliżu szkoły, przedszkola i żłobki, dzięki czemu nie będzie potrzeby dowożenia dziecka do placówek w Poznaniu. W pobliżu deweloperskich mieszkań od PB LECHBUD znajdują się liczne tereny zielone i rekreacyjne - Wielkopolski Park Narodowy oraz jeziora, dzięki czemu dzieci mogą spędzać czas na świeżym powietrzu.

Tanie mieszkania na sprzedaż dla zainteresowanych z rejonów Głuszyny to znakomita opcja dla osób lubiących kontakt z naturą. Do nieruchomości można dokupić miejsce parkingowe w hali garażowej, a dzieci skorzystają z placu zabaw i zawierać nowe przyjaźnie. Zapraszamy do kontaktu.

Skontaktuj się z nami
Szukasz domu lub mieszkania