MIESZKANIA W SKRZYNKACH NA SPRZEDAŻ

MIESZKANIA SKRZYNKI

Męczą Cię długie dojazdy z mieszkania w Skrzynkach? Nieśmiało myślisz o kupnie nowego mieszkania z rynku pierwotnego, ale nie wiesz, gdzie zacząć poszukiwania? Poznaj dewelopera z wieloletnim doświadczeniem PB LECHBUD, który oferuje tanie mieszkania na sprzedaż w Mosinie. To korzystne rozwiązanie w atrakcyjnej cenie nie tylko dla osób mieszkających w Skrzynkach. Zobacz, dlaczego warto kupić mieszkanie na osiedlu Chełmońskiego II. 

Mieszkanie w Mosinie - szybki dojazd do Poznania i nie tylko

Niezależnie od tego, jaki środek lokomocji preferujesz, wybór mieszkania w Mosinie to gwarancja szybkiego dojazdu do Poznania. To dla wielu osób jeden z kluczowych czynników, decydujących o ostatecznym wyborze miejsca zamieszkania. To zrozumiałe, że nikt nie lubi tracić czasu na dojazdy, dlatego warto zobaczyć mieszkania pod Poznaniem, które są dobrze skomunikowane z miastem. 
Mosina to miasteczko z bogatą infrastrukturą - bez problemu znajdziesz przedszkole lub szkołę odpowiednią dla Twojego dziecka. To także pozwoli Tobie zaoszczędzić cenny czas. Osiedle Chełmońskiego II to bezpieczna okolica, dzięki czemu możesz być spokojny. Wyjątkowa lokalizacja mieszkań na sprzedaż PB LECHBUD to także bliskość natury - w okolicy znajduje się między innymi Wielkopolski Park Narodowy i chętnie odwiedzany park w Rogalinie. To idealne otoczenie dla wszystkich miłośników aktywnego spędzania czasu.

W stanie deweloperskim czy pod klucz - Ty decydujesz

Deweloper PB LECHBUD oferuje mieszkania na sprzedaż nie tylko dla rodzin, ale także dla singli - dostępne są kawalerki oraz mieszkania 2- i 3-pokojowe o różnej wielkości. Rezygnując z mieszkania w Skrzynkach, zyskujesz możliwość wyboru. PB LECHBUD proponuje mieszkania w Mosinie w atrakcyjnej cenie, zarówno w stanie deweloperskim jak i pod klucz. Byli mieszkańcy Skrzynek będą mogli skorzystać między innymi z:

  • bogatej infrastruktury Mosiny i okolic,
  • nowoczesnych rozwiązań architektonicznych zastosowanych przy budowie osiedla Chełmońskiego II,
  • możliwości wykupienia miejsca parkingowego w podziemnej hali garażowej
  • szerokiej oferty rekreacyjnej nie tylko dla dzieci.
     

Skontaktuj się z nami
Szukasz domu lub mieszkania