MIESZKANIA WE WRZEŚNI NA SPRZEDAŻ

MIESZKANIA WE WRZEŚNI NA SPRZEDAŻ

Mieszkania we Wrześni nie spełniają Twoich oczekiwań? Pomyśl o zmianie lokalizacji! Deweloper PB LECHBUD oferuje mieszkania w Mosinie - zróżnicowane pod względem metrażu i układu. W ofercie znajdują się kawalerki, a także mieszkania dwu- i trzypokojowe. Jeśli szukasz mieszkania pod Poznaniem, oferta PB LECHBUD przypadnie Ci do gustu!

Tanie mieszkania na sprzedaż od dewelopera PB LECHBUD

Jeśli masz dość szukania mieszkań we Wrześni, które mieściłyby się w budżecie, sprawdź propozycje od PB LECHBUD! W ofercie znajdziesz tanie mieszkania z rynku pierwotnego zlokalizowane w Mosinie. Bliskie otoczenie łąk i lasów, przy jednoczesnej dobrej komunikacji z Poznaniem to gwarancja ciszy i spokoju na co dzień, a także nieograniczonych możliwości. Doskonała komunikacja ze stolicą Wielkopolski, sprawia, że dojazd do centrum jest szybki i komfortowy. Do oddalonego o niecałe 20 km Poznania z Mosiny dojechać można pociągiem, samochodem lub środkami komunikacji miejskiej. Mieszkania na sprzedaż w Mosinie są tańsze niż te z w Poznaniu, a rynek pierwotny umożliwia ich aranżację wg potrzeb i preferencji Twojej rodziny. Możesz też zdecydować się na wersję wykończenia pod klucz.

Komfortowe mieszkania dla klientów z Wrześni

Chcesz zapomnieć o hałasie, a mieszkania we Wrześni na sprzedaż położone są blisko ruchliwej ulicy? Postaw na osiedle Chełmońskiego w Mosinie, na którym znajdują się nasze nieruchomości z rynku pierwotnego, zagwarantuje Ci ciszę i spokój, a także komfort mieszkania. Nowoczesny plac zabaw dla dzieci, możliwość wykupienia miejsca parkingowego w podziemnym jedno- lub dwustanowiskowym garażu, a także duża liczba ogólnodostępnych miejsc postojowych na terenie osiedla - to i wiele więcej zapewni atrakcyjna lokalizacja. W ofercie dewelopera znajdują się mieszkania w Mosinie: jasne, przestronne i o komfortowych układach. Jesteśmy pewni, że wśród nich znajdzie się takie, które spełni oczekiwania Twojej rodziny!

 

 

 

 

Skontaktuj się z nami
Szukasz domu lub mieszkania