Zaufany deweloper z wieloletnią tradycją

Deweloper okolice Poznania

Mamy ofertę DLA CIEBIE

Potrzebny Ci zaufany deweloper w okolicach Poznania znany z wysokiej jakości wykończenia domów i posiadający oferty w rozsądnej cenie? Inni deweloperzy nie spełniają twoich oczekiwań? Nie musisz dalej szukać. Mamy dla Ciebie ofertę. Sprawdź realizacje firmy deweloperskiej PB Lechbud. Zobacz wizualizacje osiedli a znajdziesz tam każdy drobny szczegół dotyczący Twojego przyszłego domu. 

 

Deweloper z okolic Poznania

PB Lechbud to skuteczny i profesjonalny deweloper pod Poznaniem. Tworzenie osiedli ulokowanych na obrzeżach miast to nasza specjalność. Tworzymy idealna przestrzeń do zamieszkania z rodziną. Wiemy jak dobrze przygotować wnętrze dla Twoich potrzeb. Stosujemy energooszczędne rozwiązania, które pomogą Ci zminimalizować koszty utrzymania domu. Dbamy o bezpieczeństwo - nasze osiedla szeregowców są ogrodzone i przygotowane pod montaż systemu alarmowego.

Deweloper pomoże wybrać Ci dom

Przygotowujemy osiedla w całości, nie tylko pojedyncze domy, tak więc dbamy o bezpieczny charakter całej okolicy. Planujemy place zabaw, punkty usługowe. Tworzymy całą przestrzeń wokół Twojego domu.

Oferujemy szeregowce, mieszkania i apartamenty w nowym budownictwie. Dbamy o najdrobniejsze elementy wykończenia otoczenia i wnętrz domów i mieszkań pod klucz, tak, abyś od razu mógł się wprowadzić.

Domy jednorodzinne w ramach nowych inwestycji mieszkaniowych wyposażone są m.in. w:

  • stylowy taras do ogrodu.
  • solidne schody wewnętrzne,
  • wysokiej jakości instalacje grzewczą,
  • funkcjonalne piwnice,
  • rolety zewnętrzne przy oknach,
  • ogrodzenie posesji

Tworzymy nasze nowoczesne domy deweloperskie na sprzedaż tak, by były naszą najlepszą reklamą. Przedsiębiorstwo Budowlane „Lechbud” - Twój deweloper koło Poznania. Jeśli te informacje Ci nie wystarczają napisz do nas lub zadzwoń – rozwiejemy Twoje wątpliwości. Nasi doradcy chętnie odpowiedzą na Twoje pytania i umówią się na spotkanie.

Zadzwoń do nas 61 813 21 13 lub wyślij zapytanie

Marketing internetowy:
Pozycjonowanie stron Widoczni

Skontaktuj się z nami przez

Proszę podać adres email i wprowadzić treść zapytania.

szybki kontakt

E-mail*:

Treść*:

* pole wymagane

Akceptuję politykę prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez pblechbud w celu przedstawienia oferty.

Wyślij zapytanie

lub bezpośrednio z Działem sprzedaży

Joanna Jakubowska

Koordynator ds. Sprzedaży i Marketingu

kom. 516 020 248