ZAUFANY DEWELOPER Z WIELOLETNIĄ TRADYCJĄ
DEWELOPER OKOLICE POZNANIA

Deweloper okolice Poznania

Mamy ofertę dla Ciebie

Potrzebny Ci zaufany deweloper w okolicach Poznania znany z wysokiej jakości wykończenia domów i posiadający oferty w rozsądnej cenie? Inni deweloperzy nie spełniają twoich oczekiwań? Nie musisz dalej szukać. Mamy dla Ciebie ofertę. Sprawdź realizacje firmy deweloperskiej PB Lechbud. Zobacz wizualizacje osiedli a znajdziesz tam każdy drobny szczegół dotyczący Twojego przyszłego domu. 

Deweloper z Mosiny pod Poznaniem

PB Lechbud to skuteczny i profesjonalny deweloper pod Poznaniem. Tworzenie osiedli ulokowanych na obrzeżach miast to nasza specjalność. Tworzymy idealna przestrzeń do zamieszkania z rodziną. Wiemy jak dobrze przygotować wnętrze dla Twoich potrzeb. Stosujemy energooszczędne rozwiązania, które pomogą Ci zminimalizować koszty utrzymania domu. Dbamy o bezpieczeństwo - nasze osiedla szeregowców są ogrodzone i przygotowane pod montaż systemu alarmowego.

Sprawdź ofertę naszych lokali:

Nasza oferta jest skierowana do mieszkańców wielu okolicznych miast takich jak m.in.: Plewiska, Luboń, Puszczykowo, Skórzewo, Komorniki, Dąbrówka, Palędzie, Dopiewo, Czapury i Śrem.

Deweloper poznań i okolice

Jako deweloper z dużym doświadczeniem przygotowujemy osiedla w całości, nie tylko pojedyncze domy, tak więc dbamy o bezpieczny charakter całej okolicy. Planujemy place zabaw, punkty usługowe. Tworzymy całą przestrzeń wokół Twojego domu.

Oferujemy szeregowce, mieszkania i apartamenty w nowym budownictwie. Dbamy o najdrobniejsze elementy wykończenia otoczenia i wnętrz domów i mieszkań pod klucz, tak, abyś od razu mógł się wprowadzić.

Domy jednorodzinne w Mosinie pod Poznaniem w ramach nowych inwestycji mieszkaniowych wyposażone są m.in. w:

  • stylowy taras do ogrodu.
  • solidne schody wewnętrzne,
  • wysokiej jakości instalacje grzewczą,
  • funkcjonalne piwnice,
  • rolety zewnętrzne przy oknach,
  • ogrodzenie posesji

Tworzymy nasze nowoczesne domy deweloperskie na sprzedaż tak, by były naszą najlepszą reklamą. Przedsiębiorstwo Budowlane „Lechbud” - Twój deweloper. Jeśli te informacje Ci nie wystarczają napisz do nas lub zadzwoń – rozwiejemy Twoje wątpliwości. Nasi doradcy chętnie odpowiedzą na Twoje pytania i umówią się na spotkanie.

Skontaktuj się z nami
Szukasz domu lub mieszkania