Zaufany deweloper z wieloletnią tradycją

Deweloper Plewiska

Deweloper z myślą o rodzinie

Firma deweloperska PBLECHBUD odpowiada na potrzeby wszystkich osób z Poznania i okolic, które chciałyby wreszcie zamieszkać “na swoim”. Trend osiedlania się na obszarach podmiejskich poznania, staje się coraz bardziej popularny, dlatego postanowiliśmy wybudować na tych terenach nowe, komfortowe osiedla domów i mieszkań na sprzedaż.

Jesteśmy rodzinną firmą z wieloletnimi tradycjami i wiemy jak ogromny wpływ na komfort codziennego życia ma dostosowane do potrzeb miejsce zamieszkania. Najlepszym tego dowodem są zbudowane przez nas osiedla: Osiedle Chełmońskiego, które przyciąga efektowymi mieszkaniami oraz Osiedle Królewskie składające się z przytulnych, rodzinnych domów szeregowych.

 

Dom idealny: pod miastem i w programie MDM

Nasze inwestycje budowlane to nie tylko gwarancja komfortu mieszkania i życia blisko natury, ale także atrakcyjna oferta cenowa. Spełniamy bowiem wymogi programu MDM “Mieszkanie dla Młodych”.

Wiemy jednak, że związana z nim procedura często bywa skomplikowana i dlatego oferujemy pomoc doświadczonego doradcy finansowego, który skutecznie wesprze w wyborze najbardziej optymalnej oferty. Wiemy jak spełniać marzenia z jednoczesnym uwzględnieniem rzeczywistych możliwości.

Domy “pod klucz” w okolicach Poznania

Plewiska, Luboń, a może Komorniki? Każde miejsce jest dobre, żeby stworzyć prawdziwy dom. W sposób szczególny zachęcamy jednak do odwiedzenia wykończonych domów szeregowych wchodzących w skład Osiedla Królewskiego.

Szeregowce liczą sobie nawet do 130 mkw i charakteryzują się przemyślanym rozkładem pomieszczeń, wysoką funkcjonalnością oraz efektownym tarasem z widokiem na prywatny ogród. Czego chcieć więcej?

 

 

Komfortowe mieszkania na sprzedaż w dobrej cenie

Osiedle Chełmońskiego, realizacja budowlana PBLECHBUD to coś w sam raz dla oszczędnych, a jednocześnie wymagających. Zakup mieszkania oznacza tutaj dodatkowe korzyści, takie jak:

  • duża hala garażowa,
  • lokale usługowe na parterze,
  • praktyczna komórka lokatorska,
  • przeszklony balkon.

Wszystko to w otoczeniu zieleni i z łatwym dostępem do dróg szybkiego ruchu, które umożliwiają sprawne połączenie komunikacyjne z Poznaniem.

Zadzwoń do nas 61 813 21 13 lub wyślij zapytanie

Marketing internetowy:
Pozycjonowanie stron Widoczni

Skontaktuj się z nami przez

Proszę podać adres email i wprowadzić treść zapytania.

szybki kontakt

E-mail*:

Treść*:

* pole wymagane

Akceptuję politykę prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez pblechbud w celu przedstawienia oferty.

Wyślij zapytanie

lub bezpośrednio z Działem sprzedaży

Joanna Jakubowska

Koordynator ds. Sprzedaży i Marketingu

kom. 516 020 248