DEWELOPER KOMORNIKI

DEWELOPER KOMORNIKI

DEWELOPER, KTÓRY BUDUJE KRÓLEWSKIE DOMY I MIESZKANIA

Nowoczesny i przytulny zakątek do mieszkania, zlokalizowany w spokojnej okolicy Poznania, to marzenie wielu mieszkańców centrum tego miasta. Często szukają oni tanich domów i mieszkań w Komornikach. PBLECHBUD, lokalny deweloper wybudował z myślą o nich nowe domy szeregowe i osiedle mieszkań w szeregowcach. Są one położone w urokliwej miejscowości, która znajduje się jedynie 20 km od Poznania i oferuje wszystko to, co on, a nawet więcej.

Tutejsza lokalizacja zapewnia dostęp zarówno do rozwiniętej infrastruktury, jak i do rekreacyjnych terenów zielonych. Naszej firmie deweloperskiej przyświecał cel przyczynienia się do tego, by jak najwięcej ludzi mogło mieszkać po królewsku. To dlatego wysoki standard naszych budynków idzie w parze z niską ceną.

Domy z rynku pierwotnego pod Poznaniem

Nasze domy szeregowe zlokalizowane są na Osiedlu Królewskim w Mosinie, posiadającym bardzo dobre połączenie komunikacyjne z Poznaniem. Jest to przykład nowego budownictwa w niskiej cenie, które zapewnia takie udogodnienia jak:

  • estetyczne ogródki/tarasy,
  • przestronne piwnice,
  • garaże,
  • solidne bramy wjazdowe,
  • wysokiej klasy instalacje grzewcze.

MIESZKANIA NA SPRZEDAŻ W OKOLICACH POZNANIA

Osiedla domów i mieszkań w szeregowcach stworzone przez naszą firmę deweloperską przyciągają również ze względu na spełnianie wysokich standardów i niewygórowaną, konkurencyjną na rynku cenę. To udogodnienie pozwala znacząco obniżyć całkowity koszt zakupu mieszkania z rynku pierwotnego, dzięki czemu Klient zyskuje sprawdzony lokal w atrakcyjnych warunkach.

Ten argument z pewnością przekona każdego, niezależnie od tego, czy jest mieszkańcem Komornik, Poznania, czy Mosiny. Dodatkową korzyścią jest duży wybór mieszkań, od kawalerek, aż po przestronne apartamentowce.

Osiedle Królewskie stwarza swobodny dostęp zarówno do terenów zielonych, jak i do infrastruktury miejskiej, w tym sklepów, urzędów, czy szkół. To propozycja w sam raz dla rodziny.

Mieszkania dla wymagających: Osiedle Chełmońskiego

Nasza inwestycja mieszkaniowa przyciąga przeszklonymi balkonami i efektownymi tarasami. Mieszkańcy mają do dyspozycji podziemną, dużą halę garażową, dobrze wyposażony i zabezpieczony plac zabaw, komórkę lokatorską przypisaną do każdego lokalu, a także lokale usługowe znajdujące się na parterze kompleksu osiedlowego.

Jeśli dodać do tego bliskość malowniczych terenów do spacerowania oraz dróg szybkiego ruchu, otrzymujemy Osiedle Chełmońskiego - idealne miejsce do mieszkania.

Skontaktuj się z nami
Szukasz domu lub mieszkania