Zaufany deweloper z wieloletnią tradycją

Deweloper Śrem

Ceniony deweloper z okolic Śremu

Szukasz mieszkania, które wykończy za Ciebie deweloper? W Śremie, Dopiewie, Palędziu czy Mosinie powstaje coraz więcej domów z bogatą ofertą wykończeniową. Do przygotowania mieszkań w inwestycji Osiedle Królewskie PB Lechbud użył najwyższej jakości materiałów.

Przyszli mieszkańcy będą mogli cieszyć się dobrze docieplonym budynkiem i bezpiecznym domem chronionym za pomocą systemu alarmowego. Do szeregowców przyłączone zostały wszystkie niezbędne media. To nie tylko oszczędność czasu, ale także komfort zamieszkania w pełni przygotowanym do tego domu

PB Lechbud – gwarancja jakości

Aby poprawić efektywność energetyczną budynków, deweloper z okolic Śremu zadbał o odpowiednią izolację szeregowców. Ściany zewnętrzne w budynku zostały obłożone grubą warstwą styropianu, a stropodach – wełny mineralnej.

Dodatkowym atutem są dobrej jakości kotły gazowe marki Viessmann. Każda działka na osiedlu została ogrodzona. Do segmentów przynależą spore ogródki o metrażach dochodzących do 342 m2. Domy są całkowicie podpiwniczone. Mierzą po 110 m2.

Zachęcamy do skontaktowania się z Biurem Sprzedaży i poznania szczegółów oferty szeregowców w Mosinie!

 

Zadzwoń do nas 61 813 21 13 lub wyślij zapytanie

Marketing internetowy:
Pozycjonowanie stron Widoczni

Skontaktuj się z nami przez

Proszę podać adres email i wprowadzić treść zapytania.

szybki kontakt

E-mail*:

Treść*:

* pole wymagane

Akceptuję politykę prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez pblechbud w celu przedstawienia oferty.

Wyślij zapytanie

lub bezpośrednio z Działem sprzedaży

Joanna Jakubowska

Koordynator ds. Sprzedaży i Marketingu

kom. 516 020 248