Zaufany deweloper z wieloletnią tradycją

Deweloper Palędzie

Deweloper, który buduje w okolicach Palędzia

Jeśli chcą Państwo kupić dom lub mieszkanie w okolicach Palędzia, mając przy tym gwarancję, że inwestycja powstała z inicjatywy rzetelnego dewelopera, wybór jest prosty. Firma PB Lechbud od lat prężnie działa na poznańskim rynku deweloperskim, a jej bogate doświadczenie sprawia, że jest w stanie szybko i efektywnie zauważyć, a następnie odpowiedzieć na potrzeby różnych klientów.

Deweloper może pochwalić się nowoczesnymi i komfortowymi nieruchomościami na sprzedaż w okolicach Poznania. Domy szeregowe na Osiedlu Królewskim i mieszkania z rynku pierwotnego na Osiedle Chełmońskiego przyciągają wysokim standardem wykonania oraz atrakcyjną ceną.

Zgodnie z wymogami programu MDM

Nowo wybudowane osiedla zlokalizowane w okolicach Palędzia spełniają wymogi rządowego programu “Mieszkanie dla Młodych”. Jest to doskonała okazja, by otrzymać atrakcyjne dofinansowanie na zakup pierwszego domu czy mieszkania.

PB Lechbud nie tylko dostosował nieruchomości do wymagań prawnych wynikających z ustawy MDM, ale także postanowił praktycznie wesprzeć swoich klientów w procesie ubiegania się o dotację. W tym celu firma zatrudniła doświadczonego doradcę finansowego.

Urok domów na Osiedlu Królewskim

Osiedle Królewskie to wyjątkowa inwestycja pod Poznaniem, która pozwala zamieszkać w bezpiecznej i cichej okolicy, a jednocześnie mieć dostęp do sklepów, szkół czy urzędów. Osiedle składa się z nowych domów szeregowych, które łączą w sobie nowoczesny design i funkcjonalność. Każdy dom wyposażony jest między innymi w:

    • prywatny ogródek
    • solidną instalację grzewczą
    • przestronny taras
    • garaż

Osiedle Chełmońskiego - mieszkania, w których chce się mieszkać

Osiedle Chełmońskiego zostało zaprojektowane przez dewelopera, w taki sposób aby nawiązywało stylem do okolicznych zabudowań. Jest to ciekawe połączenie nowoczesnych trendów i tradycji. Nowe mieszkania na sprzedaż, zlokalizowane blisko Palędzia, przyciągają też spokojną okolicą i zielonym otoczeniem. Mieszkanie w takim miejscu to relaks sam w sobie, zwłaszcza w porze wiosenno-letniej.

Zadzwoń do nas 61 813 21 13 lub wyślij zapytanie

Marketing internetowy:
Pozycjonowanie stron Widoczni

Skontaktuj się z nami przez

Proszę podać adres email i wprowadzić treść zapytania.

szybki kontakt

E-mail*:

Treść*:

* pole wymagane

Akceptuję politykę prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez pblechbud w celu przedstawienia oferty.

Wyślij zapytanie

lub bezpośrednio z Działem sprzedaży

Joanna Jakubowska

Koordynator ds. Sprzedaży i Marketingu

kom. 516 020 248