DEWELOPER PALĘDZIE

DEWELOPER PALĘDZIE

DEWELOPER, KTÓRY BUDUJE W OKOLICACH PALĘDZIA

Jeśli chcą Państwo kupić dom lub mieszkanie w okolicach Palędzia, mając przy tym gwarancję, że inwestycja powstała z inicjatywy rzetelnego dewelopera, wybór jest prosty. Firma PB Lechbud od lat prężnie działa na poznańskim rynku deweloperskim, a jej bogate doświadczenie sprawia, że jest w stanie szybko i efektywnie zauważyć, a następnie odpowiedzieć na potrzeby różnych klientów.

Deweloper może pochwalić się nowoczesnymi i komfortowymi nieruchomościami na sprzedaż w okolicach Poznania. Domy szeregowe na Osiedlu Królewskim i mieszkania z rynku pierwotnego na Osiedle Chełmońskiego przyciągają wysokim standardem wykonania oraz atrakcyjną ceną.

Mieszkania od dewelopera z najwyższymi standardami

Nowo wybudowane osiedla zlokalizowane w okolicach Palędzia spełniają najwyższe wymogi pod względem standardu, a przy tym są przystępne cenowo.

PB Lechbud nie tylko dostosował mieszkania do odpowiednich, ale także postanowił praktycznie wspiera swoich klientów w procesie ubiegania się o kredyt. W tym celu firma zatrudniła doświadczonego doradcę finansowego.

UROK DOMÓW NA OSIEDLU KRÓLEWSKIM NIEDALEKO PALĘDZIA

Osiedle Królewskie to wyjątkowa inwestycja pod Poznaniem, która pozwala zamieszkać w bezpiecznej i cichej okolicy, a jednocześnie mieć dostęp do sklepów, szkół czy urzędów. Osiedle składa się z nowych domów szeregowych, które łączą w sobie nowoczesny design i funkcjonalność. Każdy dom wyposażony jest między innymi w:

    • prywatny ogródek
    • solidną instalację grzewczą
    • przestronny taras
    • garaż

Osiedle Chełmońskiego - mieszkania, w których chce się mieszkać

Osiedle Chełmońskiego zostało zaprojektowane przez dewelopera, w taki sposób aby nawiązywało stylem do okolicznych zabudowań. Jest to ciekawe połączenie nowoczesnych trendów i tradycji. Nowe mieszkania na sprzedaż, zlokalizowane blisko Palędzia, przyciągają też spokojną okolicą i zielonym otoczeniem. Mieszkanie w takim miejscu to relaks sam w sobie, zwłaszcza w porze wiosenno-letniej.

Skontaktuj się z nami
Szukasz domu lub mieszkania