DEWELOPER CZAPURY

DEWELOPER CZAPURY

ZAUFANY DEWELOPER Z OKOLIC CZAPUR

Zaufany i rzetelny deweloper? W Czapurach i okolicach – Mosinie czy Luboniu nie brakuje nowych inwestycji deweloperskich, przyciągających klientów do tych miejscowości. Czym wyróżnia się oferta firmy deweloperskiej PB Lechbud? Osiedle Królewskie to konkurencyjne ceny i solidnie wykonane budynki, które będą służyły mieszkańcom przez lata. Gwarantuje to przemyślany projekt i użyte do budowy materiały wykończeniowe najwyższej jakości.

Deweloper z pomysłem - mieszkania i domy o wysokim standardzie

Jeśli zależy Ci na funkcjonalnym układzie przyszłego gotowego domu, z wyraźnym podziałem na strefę dzienną i nocną, powinieneś rozważyć ofertę mieszkań i domów od dewelopera z okolic Czapur. PB Lechbud proponuje wysoki standard wykończenia, w skład którego wchodzą m.in.:

  • kotły gazowe firmy Viessmann,
  • okna PCV z roletami zewnętrznymi,
  • drzwi antywłamaniowe,
  • automatyczna brama garażowa,,
  • przyłączenie wszystkich mediów,
  • ogrodzenie działek.

FUNKCJONALNA PRZESTRZEŃ WOKÓŁ DOMU

Budujący domy i mieszkania w okolicach Czapur deweloper PBlechbud oferuje klientom nie tylko wygodne domy, ale również dobrze zaaranżowaną przestrzeń wokół budynków.

Każda działka należąca do danego segmentu jest ogrodzona, a infrastruktura między szeregowcami – przemyślana i zadbana.

Nowoczesna infrastruktura

Chodniki zostały wykonane z kostki typu POZ-BRUK, a wjazdy wzmocniono panelami trawnikowymi Geo System Max. Działki ogrodzono siatką stalową powlekaną. Całe osiedle jest strzeżone i ma charakter zamknięty.

Sprawdź też: Mieszkania Mosiny i Domy Mosina.

Skontaktuj się z nami
Szukasz domu lub mieszkania