DEWELOPER SKÓRZEWO

DEWELOPER SKÓRZEWO

DEWELOPER W OKOLICACH SKÓRZEWA

Komfortowy dom lub mieszkanie w okolicach Poznania? Z firmą deweloperską PB Lechbud jest to możliwe. Lokalizacja inwestycji PB Lechbud z pewnością spełni wymagania osób, które chciałyby zamieszkać w okolicach Skórzewa, Mosiny, Plewisk czy innych miejscowości położonych pod Poznaniem. Jako rodzinna firma z wieloletnią tradycją, deweloper PB Lechbud dobrze zna potrzeby swoich klientów. To właśnie z myślą o nich powstały nowoczesne, funkcjonalne osiedla, na których klienci mogą zaaranżować swoje wymarzone “4 kąty”.

Zapraszamy do odwiedzenia Osiedla Chełmońskiego i Osiedla Królewskiego. Deweloper zadbał o to, by te miejsca zapewniały zarówno dostęp do terenów zielonych, jak i do infrastruktury miejskiej.

Skorzystaj z oferty nowoczesnych mieszkań i domów

Nasze inwestycje na sprzedaż gwarantują nie tylko wygodę mieszkalną i przyjazną okolicę, ale także dostępne są w atrakcyjnej cenie. Wszystko dlatego, że nieruchomości spełniają wysokie standardy, a przy tym nie są wygórowane cenowo.

Na każdym etapie zakupu oferujemy kompleksowe wsparcie naszego doradcy, który sprawdzi zdolność kredytową i pomoże uporać się z formalnościami.

NOWE DOMY NIEDALEKO SKÓRZEWA

Mosina, Luboń, a może Skórzewo? Każde z tych miejsc stwarza idealne warunki do stworzenia prawdziwego domu. To właśnie w tych okolicach Poznania wybudowaliśmy przestronne, a jednocześnie przytulne domy szeregowe.

Budynki posiadają funkcjonalny rozkład pomieszczeń, wyposażone są w efektowne tarasy, z których można podziwiać swój prywatny ogród. Jest to oferta idealna dla singli, młodych małżeństw oraz rodzin z dziećmi.

Nowoczesne mieszkania na sprzedaż

Mieszkania zlokalizowane na Osiedlu Chełmońskiego to realizacja budowlana, która spełni oczekiwania klientów wymagających, a jednocześnie oszczędnych. Zakup mieszkania wiąże się z takimi korzyściami jak:

  • dostęp do dużej hali garażowej
  • dostęp do lokali usługowych na parterze
  • dostęp do praktycznej komórki lokatorskiej

Nowe mieszkania otoczone są zielenią i znajdują się w pobliżu dróg szybkiego ruchu, co pozwala sprawnie dotrzeć do centrum Poznania.

Sprawdź: Mieszkania Mosina, Domy Mosina.

Skontaktuj się z nami
Szukasz domu lub mieszkania