Zaufany deweloper z wieloletnią tradycją

Deweloper Skórzewo

Deweloper w okolicach Skórzewa

Komfortowy dom lub mieszkanie w okolicach Poznania? Z firmą deweloperską PB Lechbud jest to możliwe. Lokalizacja inwestycji PB Lechbud z pewnością spełni wymagania osób, które chciałyby zamieszkać w okolicach Skórzewa, Mosiny, Plewisk czy innych miejscowości położonych pod Poznaniem. Jako rodzinna firma z wieloletnią tradycją, PB Lechbud dobrze zna potrzeby swoich klientów. To właśnie z myślą o nich powstały nowoczesne, funkcjonalne osiedla, na których klienci mogą zaaranżować swoje wymarzone “4 kąty”.

Zapraszamy do odwiedzenia Osiedla Chełmońskiego i Osiedla Królewskiego. Deweloper zadbał o to, by te miejsca zapewniały zarówno dostęp do terenów zielonych, jak i do infrastruktury miejskiej.

Skorzystaj z programu “Mieszkanie dla Młodych”

Nasze inwestycje na sprzedaż gwarantują nie tylko wygodę mieszkalną i przyjazną okolicę, ale także dostępne są w atrakcyjnej cenie. Wszystko dlatego, że nieruchomości spełniają warunki programu MDM “Mieszkanie dla Młodych”. Można więc liczyć na imponujące dofinansowanie.

Na każdym etapie zakupu oferujemy kompleksowe wsparcie naszego doradcy, który sprawdzi zdolność kredytową i pomoże uporać się z formalnościami.

Nowe domy niedaleko Skórzewa

Mosina, Luboń, a może Skórzewo? Każde z tych miejsc stwarza idealne warunki do stworzenia prawdziwego domu. To właśnie w tych okolicach Poznania wybudowaliśmy przestronne, a jednocześnie przytulne domy szeregowe.

Budynki posiadają funkcjonalny rozkład pomieszczeń, wyposażone są w efektowne tarasy, z których można podziwiać swój prywatny ogród. Jest to oferta idealna dla singli, młodych małżeństw oraz rodzin z dziećmi.

Nowoczesne mieszkania na sprzedaż

Mieszkania zlokalizowane na Osiedlu Chełmońskiego to realizacja budowlana, która spełni oczekiwania klientów wymagających, a jednocześnie oszczędnych. Zakup mieszkania wiąże się z takimi korzyściami jak:

  • dostęp do dużej hali garażowej
  • dostęp do lokali usługowych na parterze
  • dostęp do praktycznej komórki lokatorskiej

Nowe mieszkania otoczone są zielenią i znajdują się w pobliżu dróg szybkiego ruchu, co pozwala sprawnie dotrzeć do centrum Poznania.

Zadzwoń do nas 61 813 21 13 lub wyślij zapytanie

Marketing internetowy:
Pozycjonowanie stron Widoczni

Skontaktuj się z nami przez

Proszę podać adres email i wprowadzić treść zapytania.

szybki kontakt

E-mail*:

Treść*:

* pole wymagane

Akceptuję politykę prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez pblechbud w celu przedstawienia oferty.

Wyślij zapytanie

lub bezpośrednio z Działem sprzedaży

Joanna Jakubowska

Koordynator ds. Sprzedaży i Marketingu

kom. 516 020 248