MIESZKANIA W SKÓRZEWIE NA SPRZEDAŻ

MIESZKANIA W SKÓRZEWIE NA SPRZEDAŻ

NOWOCZESNE MIESZKANIA W OKOLICACH SKÓRZEWA

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą mieszkań pod Poznaniem zlokalizowanych na cichym i komfortowym Osiedlu Chełmońskiego w okolicach Poznania. Jest to przykład nowego budownictwa, w którym wysoki standard idzie w parze z korzystną cenę, co jest raczej rzadko spotykane na rynku pierwotnym.

Osiedle otaczają rozliczne tereny zielone, stanowiące idealne miejsce do odpoczynku.

Do Poznania, który znajduje się w odległości około 20 km, można z łatwością dotrzeć zarówno autem, jak i za pośrednictwem środków komunikacji miejskiej.

SPRAWDZONY DEWELOPER Z WIELOLETNIM DOŚWIADCZENIEM

Nowe mieszkania znajdujące się w okolicach Skórzewa są dziełem PB Lechbud, doświadczonego dewelopera, który doskonale orientuje się w kwestii lokalizacji wyróżniającym się pod względem posiadania największego potencjału mieszkaniowego. Firma deweloperska zadbała o to, by osiedle mieszkań pod Skórzewem prezentowało wysoką w jakość stosunkowo niskiej cenie.

Klientów, którym zależy na współpracy ze sprawdzonym i solidnym deweloperem, zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.

OSIEDLE CHEŁMOŃSKIEGO: MIESZKANIA W OKOLICY SKÓRZEWA, KTÓRE PRZYCIĄGAJĄ WZROK

Mieszkania w okolicach Skórzewa to komfort wynikający m.in z:

  • obecności licznych miejsc postojowych w garażu podziemnym,
  • bliskości rekreacyjnych terenów zielonym, w tym alejek spacerowych oraz licznych tras rowerowych,
  • posiadania przestronnego, przeszklonego balkonu, który jest idealnym miejscem do wypoczynku, zwłaszcza w porze wiosenno-letniej,
  • obecności komórki lokatorskiej przypisanej do każdego mieszkania.

Osiedle Chełmońskiego posiada też dostęp do rozbudowanej sieci handlowo-usługowej. W pobliżu znajdują się takie obiekty użyteczności publicznej jak:

  • sklepy spożywcze i przemysłowe,
  • szkoła,
  • przedszkole,
  • urzędy.

Osiedle Chełmońskiego to wyjątkowa oferta mieszkalna, która z pewnością zainteresuje wszystkie osoby rozważające osiedlenie się w spokojnych i malowniczych okolicach Skórzewa.

OFERTA MIESZKAŃ W SKÓRZEWIE

Skontaktuj się z nami
Szukasz domu lub mieszkania