MIESZKANIA W ROBAKOWIE NA SPRZEDAŻ

MIESZKANIA ROBAKOWO

Zastanawiasz się, czy wybrać mieszkania w Robakowie, ale szukasz rejonu pod Poznaniem z dużą ilością terenów zielonych? Wybierz mieszkania z rynku pierwotnego od dewelopera PB LECHBUD, zlokalizowane na Osiedlu Chełmońskiego II w Mosinie. Bezpośrednie sąsiedztwo Wielkopolskiego Parku Narodowego oraz bogata infrastruktura w pobliżu osiedla sprawiają, że każdy znajdzie u nas coś dla siebie i poczuje się jak na wakacjach, podziwiając zachód słońca z balkonu lub tarasu swojego mieszkania w Mosinie.

Mieszkania na sprzedaż, w których zadbano o każdy szczegół

Budując mieszkania, deweloper PB LECHBUD zadbał o każdy szczegół. Dlatego też lokale, o powierzchni od 30 do ponad 70 m2, są ustawne i odpowiednio doświetlone, a to dzięki dużej liczbie przeszkleń. Najmłodsi będą mogli korzystać z placu zabaw, a dla osób poruszających się autem przewidziano miejsca parkingowe na terenie osiedla oraz możliwość zakupu miejsc parkingowych w podziemnej hali garażowej.

 

 

 

 

Mieszkania z widokiem na naturę dla klientów z Robakowa

Tanie mieszkania na sprzedaż z rynku pierwotnego dla klientów z Robakowa wyróżnia wyjątkowa, zielona okolica. W pobliżu znajduje się Wielkopolski Park Narodowy, a mieszkańcy mogą korzystać z licznych tras spacerowych i ścieżek rowerowych. Latem warto skorzystać z możliwości plażowania oferowanej przez pobliskie kąpieliska nad jeziorami Glinianki czy Jarosławieckim. Deweloper zadbał także o kontakt z naturą bezpośrednio z mieszkania, dlatego w lokalach na parterze znajdują się tarasy, a na piętrach przeszklone balkony dające możliwość zrelaksowania się i wypicia na nim porannej kawy.

Mieszkania w atrakcyjnej cenie i z dostępem do infrastruktury

Mieszkania od dewelopera PB LECHBUD, w standardzie deweloperskim lub pod klucz, zapewniają dogodny i szybki dojazd do Poznania samochodem, komunikacją miejską lub koleją. W wielu przypadkach jednak wcale nie trzeba udawać się do stolicy Wielkopolski. W pobliżu osiedla znajdują się apteki, przychodnie, szkoły, przedszkola i żłobki, a także sklepy i lokale usługowe, dlatego zainteresowani z Robakowa będą mieć wszystko w zasięgu spaceru. Jeśli zatem szukasz mieszkania pod Poznaniem, by żyć w ciszy, spokoju, z dala od smogu, zapraszamy do kontaktu.

Skontaktuj się z nami
Szukasz domu lub mieszkania