MIESZKANIA W KOSTRZYNIE NA SPRZEDAŻ

MIESZKANIA KOSTRZYN WLKP.

Zainteresowanym z Kostrzyna polecamy mieszkania na sprzedaż dostępne w ofercie dewelopera PB LECHBUD. Wśród nich znajdują się kawalerki o powierzchni od 24 metrów kwadratowych, a także mieszkania o większym metrażu, aż do ponad 70 metrów kwadratowych dla par i rodzin z dzieckiem lub dziećmi. Dlaczego warto wybrać mieszkania pod Poznaniem z naszej oferty?

Mieszkania dla osób z Kostrzyna - między miastem a naturą

Decydując się na mieszkania w Mosinie, które proponujemy klientom z Kostrzyna, nie będziesz musiał wybierać między bliskością natury a możliwościami, które zapewnia miasto. Nieruchomości deweloperskie to tanie mieszkania położone w sercu Wielkopolskiego Parku Narodowego. Na Osiedlu Chełmońskiego II znajdzie się jednak także budynek usługowy, dlatego jeśli będziesz chciał kupić leki w aptece czy warzywa, nie będziesz musiał nawet opuszczać osiedla. Nasze mieszkania z rynku pierwotnego wykończone pod klucz lub dostępne w stanie deweloperskim to możliwość wyboru przestronnych tarasów albo przeszklonych balkonów, które pozwalają na efektywny relaks po pracy na świeżym powietrzu, bez smogu, spalin i hałasu.

Mieszkania spełniające oczekiwania singli, par i rodzin z dziećmi z Kostrzyna

Chcesz wyprowadzić się z Kostrzyna bliżej Poznania? Postaw na mieszkania w sprzedaży dewelopera PB LECHBUD dostępne w atrakcyjnej cenie. Na Osiedlu Chełmońskiego w II etapie powstają 4 nieruchomości, w których znajdzie się ponad 100 mieszkań o funkcjonalnych układach i powierzchni od 24 do 72 metrów kwadratowych. Tym samym lokale sprostają oczekiwaniom singli, par i rodzin z dziećmi. Dla najmłodszych przewidziano plac zabaw, a zmotoryzowani z Kostrzyna będą mogli zaparkować samochód na jednym z miejsc na terenie osiedla lub wykupić jedno- albo dwustanowiskowy garaż w podziemnej hali.

Żyj w cichej, spokojnej i zielonej okolicy, decydując się na mieszkania pod Poznaniem, położone w otoczeniu lasów i jezior. Deweloper PB LECHBUD oferuje komfortowe, nowoczesne nieruchomości na sprzedaż w korzystnej cenie. Zapraszamy do kontaktu!

Skontaktuj się z nami
Szukasz domu lub mieszkania