MIESZKANIA W KOZIEGŁOWACH NA SPRZEDAŻ

MIESZKANIA KOZIEGŁOWY

Szukasz mieszkania w Koziegłowach, ale żadne nie przypadło Ci do gustu? Może warto zmienić lokalizację poszukiwań? Wśród podpoznańskich miejscowości wyróżniają się mieszkania w Mosinie, proponowane przez dewelopera PB LECHBUD. Klientom z Koziegłów oferujemy ponad 100 mieszkań 1-, 2- i 3-pokojowych, jasnych, odpowiednio oświetlonych o komfortowych układach. Nasze mieszkania na sprzedaż to świetna oferta dla singli, par i rodzin z dziećmi oraz wszystkich tych, którym zależy na kontakcie z naturą. Sprawdź naszą ofertę i poznaj najlepsze mieszkania pod Poznaniem dostępne w atrakcyjnej cenie!

Tanie mieszkania dla klientów z Koziegłów

Atrakcyjna cena to nie jedyna zaleta, którą mogą pochwalić się mieszkania dla inwestorów z Koziegłów. Lokale na pierwszym piętrze dysponują przestronnymi tarasami, a mieszkania na sprzedaż na wyższych kondygnacjach mają przeszklone balkony. Dzięki temu możesz mieć kontakt z naturą bez opuszczania mieszkania. Co więcej, do mieszkania deweloperskiego można dokupić jedno lub dwa miejsca parkingowe w podziemnym garażu. Dla gości przewidziano miejsca postojowe na terenie Osiedla Chełmońskiego. Dzięki temu, wybierając mieszkania od dewelopera PB LECHBUD, zapomnisz o jeżdżeniu po ulicach i poszukiwaniu możliwości zaparkowania. Najmłodszym z kolei z pewnością spodoba się nowoczesny plac zabaw.

Opuść Koziegłowy, zamieszkaj w otoczeniu natury

Mieszkania na sprzedaż z rynku pierwotnego od dewelopera PB LECHBUD to bardzo atrakcyjna lokalizacja. Z jednej strony w najbliższym otoczeniu znajdują się jeziora i lasy Wielkopolskiego Parku Narodowego, Rogaliński Park Krajobrazowy oraz ścieżki rowerowe, a z drugiej dojazd do Poznania jest szybki i możliwy na kilka sposobów. W pobliżu znajdują się autostrada i droga ekspresowa, stacja kolejowa oraz przystanki miejskiej komunikacji autobusowej. Szkoły, przedszkola i żłobki oraz sklepy, apteki czy przychodnie również będziesz mieć w zasięgu ręki. Dzięki temu zainteresowani z Koziegłów znajdą w nowym miejscu wszystko, co potrzebne do spokojnego i szczęśliwego życia. Zapraszamy do kontaktu i poznania naszych nieruchomości!

 

 

 

Skontaktuj się z nami
Szukasz domu lub mieszkania