MIESZKANIA W POBIEDZISKACH NA SPRZEDAŻ

MIESZKANIA POBIEDZISKA

Szukasz mieszkania w Pobiedziskach, ale odstraszają Cię wysokie ceny? Poszukaj lokum bliżej Poznania! W ofercie dewelopera PB LECHBUD znajdują się mieszkania w Mosinie o metrażu od 24 do 72 metrów kwadratowych. W II etapie w 4 budynkach znajdzie się ponad 100 nieruchomości oraz lokale usługowe. Jeśli szukasz mieszkania do życia lub na wynajem, zapraszamy do kontaktu.

Mieszkania deweloperskie - znakomita inwestycja dla klientów z Pobiedzisk

Mieszkania na sprzedaż, które proponujemy zainteresowanym z Pobiedzisk, to nieruchomości z rynku pierwotnego, które sprawdzą się zarówno jako lokal inwestycyjny, jak i miejsce do życia. Wszystko ze względu na atrakcyjną cenę, którą proponuje deweloper, oraz zróżnicowany metraż. Mieszkanie pod Poznaniem wykończysz samodzielnie niewielkim kosztem, ale możesz także wybrać opcję pod klucz - wówczas otrzymasz nowe mieszkania gotowe do przeprowadzki. Proponujemy kawalerki oraz 2- i 3-pokojowe mieszkania na sprzedaż z kuchnią lub aneksem kuchennym. Przynależą do nich przestronne tarasy lub przeszklone balkony zapewniające kontakt z naturą. Na terenie Osiedla Chełmońskiego znajdują się lokale usługowe, a w pobliżu są żłobki, przedszkola, szkoły i sklepy.

Mieszkania dla miłośników ciszy i spokoju z Pobiedzisk

Nie stać Cię na zakup własnego M w centrum? Postaw na wybór taniego mieszkania pod Poznaniem. Dostępne w sprzedaży u dewelopera PB LECHBUD nieruchomości zlokalizowane są w pobliżu terenów zielonych i rekreacyjnych. Czas spędzać można:t

  • w Puszczykowie,
  • na terenie Wielkopolskiego Parku Narodowego,
  • w Parku Krajobrazowym w Rogalinie,
  • nad jeziorami Glinianki i Góreckim, zażywając wodnych i słonecznych kąpieli.

Wycieczki rowerowe, spacery, pikniki, wieczór na łonie natury na balkonie lub tarasie - to możliwości, które oferują mieszkania w sprzedaży dla osób z Pobiedzisk.

Mieszkania z rynku pierwotnego z naszej oferty umożliwiają samodzielną aranżację wnętrza według własnych upodobań. Jeśli chcesz stać się projektantem we własnym domu, zapraszamy do kontaktu. Klienci z Pobiedzisk znajdą u nas spokój, ciszę i czyste powietrze.

Skontaktuj się z nami
Szukasz domu lub mieszkania