MIESZKANIA W WIRACH NA SPRZEDAŻ

MIESZKANIA WIRY

Od dawna szukasz większego mieszkania w Wirach, ale nie możesz znaleźć nic atrakcyjnego? Zmień sposób myślenia i znajdź mieszkanie w nowej lokalizacji. Sprawdź mieszkania na sprzedaż, które oferuje deweloper PB LECHBUD na Osiedlu Chełmońskiego II w Mosinie i pozwól się oczarować nowoczesną architekturą w otoczeniu przyrody. 

Tanie mieszkania deweloperskie w wyjątkowej lokalizacji

Mieszkania w Wirach wydają Ci się nieciekawe? Wyobraź sobie mieszkania pod Poznaniem i osiedle z rozbudowaną infrastrukturą w atrakcyjnej cenie, znajdujące się w pobliżu Wielkopolskiego Parku Narodowego. Mosina to spokojne miasteczko, w którym każdy odnajdzie ciszę i spokój, jednocześnie ciesząc się wygodami dużego miasta. 

Mieszkania na sprzedaż oferowane przez dewelopera PB LECHBUD, zostały stworzone z myślą o mieszkańcach okolicznych miejscowości takich jak Wiry. Nie chcesz żyć na co dzień w zgiełku dużego miasta, ale nie zamierzasz rezygnować z udogodnień, jakie oferuje? Mieszkanie w Mosinie to dla Ciebie rozwiązanie idealne, szczególnie jeśli Wiry są wysokie ceny nieruchomości. 

Mieszkanie w Wirach? Nie tym razem!

Zdecydowałeś się na sprzedaż mieszkania w Wirach, ale dlaczego masz wybrać akurat osiedle Chełmońskiego II w Mosinie? Oferowane przez PB LECHBUD nowe mieszkania to między innymi: 

  • osiedle czterech budynków wielorodzinnych z podziemną halą garażową, zlokalizowane w bezpiecznej okolicy,
  • nowoczesne rozwiązania architektoniczne w przystępnej cenie,
  • szeroka oferta funkcjonalnych lokali - Ty decydujesz, który wariant jest dla Ciebie najlepszy,
  • przestronne tarasy i balkony, z których z chęcią będziesz korzystać cały rok. 

Wybór mieszkania w Mosinie z rynku pierwotnego to gwarancja wysokiej jakości wykończenia, ale także ulga podatkowa, która pozwoli Tobie zaoszczędzić sumę równą 2% wartości nieruchomości. Dodatkowo, deweloper PB LECHBUD oferuje zarówno mieszkania na sprzedaż w stanie deweloperskim, jak i pod klucz. Zamiast mieszkania w Wirach, zyskujesz mieszkanie w korzystnej cenie, dopasowane do Twoich potrzeb.

Skontaktuj się z nami
Szukasz domu lub mieszkania