MIESZKANIA NA WYSOGOTOWIE NA SPRZEDAŻ

MIESZKANIA WYSOGOTOWO

Mieszkania dla klientów z Wysogotowa od dewelopera PB LECHBUD to komfortowe lokale 1-, 2- i 3-pokojowe położone w spokojnej okolicy z dala od smogu, spalin i korków ulicznych. Na zainteresowanych czeka ponad 100 mieszkań na sprzedaż w stanie deweloperskim lub pod klucz. Zapraszamy do kontaktu i odwiedzania Osiedla Chełmońskiego II.

Zielono mi - mieszkania na sprzedaż w otoczeniu natury

Mieszkania na sprzedaż od dewelopera PB LECHBUD, położone na Osiedlu Chełmońskiego II, zapewniają dostęp do natury w zasięgu ręki. Mieszkania w Mosinie znajdują się tuż obok Wielkopolskiego Parku Narodowego, jezior i lasów, które stanowią znakomite tereny do aktywnego spędzania wolnego czasu - jazdy na rowerze, spacerów czy letniego plażowania.

Wysogotowo czy Mosina? Porównaj możliwości komunikacyjne

Mieszkasz w Wysogotowie i męczy Cię nie tylko niewielka ilość terenów zielonych w okolicy, ale także utrudniony dojazd do Poznania? Wybierając mieszkania, które przygotował deweloper PB LECHBUD, masz pewność, że do Poznania dojedziesz komfortowo na różne sposoby. Możesz wybrać podmiejski autobus, własny samochód, a przede wszystkim pociąg. Kolej zapewnia częste kursy na linii Wrocław-Poznań, dzięki którym do stolicy Wielkopolski dotrzesz w około 20 minut. Dobre połączenie komunikacyjne to duży atut mieszkania pod Poznaniem - nie musisz żyć w ścisłym centrum, by mieć dostęp do miejskich rozrywek.

Zamieszkaj w Mosinie i żyj bez pośpiechu

Tanie mieszkania od dewelopera PB LECHBUD na Osiedlu Chełmońskiego II zapewniają wszystko, czego potrzebujesz. Duże okna gwarantują jasność pomieszczeń, a balkony i tarasy możliwość przebywania na świeżym powietrzu. Nowoczesna stylistyka całego osiedla i lokale usługowe sprawiają, że dostęp do sklepów, przychodni czy poczty nie będzie utrudniony. Wręcz przeciwnie - po drodze z pracy odbierzesz dziecko ze żłobka lub z przedszkola. Czy to nie czas na wyprowadzkę z Wysogotowa i znalezienie nowego mieszkania w atrakcyjnej cenie?

 

 

 

 

 

 

 

Skontaktuj się z nami
Szukasz domu lub mieszkania