MIESZKANIA W WIÓRKU NA SPRZEDAŻ

MIESZKANIA WIÓREK

Chcesz przeprowadzić się z mieszkania w Wiórku do większej miejscowości? Deweloper PB LECHBUD ma dla Ciebie mieszkania na sprzedaż, które oferują dostęp do bogatej infrastruktury, a jednocześnie ciszę, spokój, brak smogu i spalin. Osiedle Chełmońskiego II to zespół 4 nieruchomości, w których znajduje się ponad 100 mieszkań o powierzchni od 24 do 72 metrów kwadratowych. Oferta kierowana jest do singli, par i rodzin z dziećmi z Wiórka. Jeśli szukasz mieszkania pod Poznaniem, zapraszamy do kontaktu. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Mieszkania deweloperskie dla klientów z Wiórka

Osobom, które chcą wyprowadzić się z Wiórka do większego miasta, proponujemy tanie mieszkania na sprzedaż o zróżnicowanej wielkości - kawalerki, lokale 2- i 3-pokojowe dla par i rodzin z dziećmi. Mieszkania dostępne są w stanie deweloperskim, ale możliwe jest także wybrania wariantu pod klucz. Wówczas to deweloper PB LECHBUD wykończy mieszkanie, a Ty będziesz mógł się od razu wprowadzić. Decydując się na zakup lokum na Osiedlu Chełmońskiego II, zyskasz kontakt z naturą. Wszystko dlatego, że mieszkania deweloperskie z rynku pierwotnego mają balkony i tarasy, a dodatkowo położone są w zielonej, cichej i spokojnej okolicy, z dala od smogu i ulicznych korków. Funkcjonalne układy pomieszczeń sprawiają, że każdy będzie miał miejsce dla siebie.

Mieszkania dla inwestorów z Wiórka

Poznaj mieszkania w Mosinie, które sprawdzą się zarówno jako miejsce do życia, jak i lokal na wynajem. Inwestorzy z Wiórka mogą kupić kawalerkę lub mieszkanie dwupokojowe i wynająć je osobom, które szukają mieszkania w atrakcyjnej cenie i w zielonej okolicy, a jednocześnie z komfortowym dojazdem do Poznania i dostępem do infrastruktury. W okolicach osiedla do Twojej dyspozycji są ścieżki rowerowe, tereny spacerowe, sklepy, apteki i przychodnie. W okolicy znajduje się też stacja kolejowa, z której do Poznania można dojechać w zaledwie 20 minut, po drodze czytając książkę.

Zapraszamy klientów z Wiórka do przeprowadzki i poznania naszych mieszkań na sprzedaż z rynku pierwotnego!

 

 

 

 

Skontaktuj się z nami
Szukasz domu lub mieszkania