MIESZKANIA W BORÓWCU NA SPRZEDAŻ

MIESZKANIA BORÓWIEC

Mieszkasz w Borówcu, ale szukasz mieszkania w okolicy terenów zielonych? Postaw na mieszkania dewelopera PB LECHBUD. Na Osiedlu Chełmońskiego II powstaje ponad 100 mieszkań o zróżnicowanym metrażu - od kawalerek, przez mieszkania 2-pokojowe aż po 3-pokojowe o powierzchni ponad 70 metrów dla rodzin z dziećmi. Mieszkania pod Poznaniem pozwalają żyć wolniej i spokojniej, ale jednocześnie w bliskości rozrywek oferowanych przez duże centrum kulturowe. Zapraszamy chętnych z Borówca, którzy chcą postawić na komfortowe i nowoczesne mieszkania w Mosinie.

Zieleń i dostęp do miasta - to oferują nasze mieszkania na sprzedaż

Nasze mieszkania na sprzedaż zapewniają zarówno bliski kontakt z naturą, jak i możliwość pracy w Poznaniu oraz dostęp do miejskich rozrywek. Położenie w otoczeniu lasów Wielkopolskiego Parku Narodowego, jezior i ścieżek rowerowych sprawia, że po pracy zrelaksujesz się a ciszy i spokoju, a nie wśród hałasu aut i zapachu spalin. Jeśli jednak zależy Ci na szybkim dojeździe do Poznania, masz go w zasięgu ręki. Inaczej niż w Borówcu, możesz skorzystać nie tylko z własnego samochodu, ale także z pociągu, który dojeżdża do stacji Poznań Główny w nieco ponad 20 minut.

Mieszkania deweloperskie lub pod klucz dla klientów z Borówca

Klienci z Borówca, kupując mieszkanie na sprzedaż na Osiedlu Chełmońskiego II, otrzymują lokale:

  • z balkonem lub tarasem,
  • jasne i przestronne, z dużymi przeszkleniami,
  • położone blisko lokali usługowych, żłobków, przedszkoli i szkół.

Jeśli zależy Ci na kompleksowym wykończeniu mieszkania w Mosinie, postaw na mieszkania na sprzedaż wykończone pod klucz. Dzięki temu nie będziesz musiał poszukiwać ekipy wykończeniowej, wystarczy, że zabierzesz swoje meble z Borówca i będziesz mógł się wprowadzać. Na najmłodszych na Osiedlu Chełmońskiego II czeka nowoczesny plac zabaw, na którym maluchy będą mogły zawierać pierwsze przyjaźnie.

Polecamy tanie mieszkania od dewelopera, dzięki którym znajdziesz swoje własne M. Inwestorom z Borówca pomagamy także w uzyskaniu korzystnego kredytu. Zapraszamy do kontaktu!

Skontaktuj się z nami
Szukasz domu lub mieszkania