MIESZKANIA W ROGOŹNIE NA SPRZEDAŻ

MIESZKANIA W ROGOŹNIE NA SPRZEDAŻ

Szukasz mieszkania w Rogoźnie, ale oferta nie spełnia Twoich oczekiwań? Być może warto pomyśleć o zmianie lokalizacji. Deweloper PB LECHBUD oferuje mieszkania na sprzedaż o zróżnicowanym metrażu - od kawalerek, przez mieszkania dwu- i trzypokojowe dla par i rodzin z dziećmi. Jeśli szukasz mieszkania pod Poznaniem, oferta dewelopera PB LECHBUD jest skrojona na miarę Twoich potrzeb i oczekiwań.

Tanie mieszkania na sprzedaż od dewelopera PB LECHBUD

Mieszkania w Rogoźnie są zbyt drogie? Poznaj mieszkania w Mosinie z rynku pierwotnego, przygotowane przez dewelopera PB LECHBUD. Położone są wśród łąk i lasów, a jednocześnie z bliskim dostępem do miejskiej infrastruktury, ale kosztują mniej niż podobne inwestycje w innych lokalizacjach, również w Rogoźnie. Co więcej, gwarantują komfortowy i szybki dojazd do stolicy Wielkopolski na kilka sposobów, m.in. pociągiem (dzięki linii kolejowej Poznań-Wrocław), samochodem lub środkami komunikacji miejskiej. Mieszkania w sprzedaży z rynku pierwotnego można wykończyć samodzielnie lub zdecydować się na ofertę pod klucz.

Komfortowe mieszkania dla klientów z Rogoźna

Chcesz uciec od zgiełku miasta, a mieszkania w Rogoźnie położone są przy ruchliwej ulicy? Osiedle Chełmońskiego, na którym znajdują się nasze nieruchomości z rynku pierwotnego, zagwarantuje Ci ciszę i spokój. W ofercie znajdują się jasne, przestronne mieszkania o komfortowych układach i dużych przeszkleniach. Do dyspozycji dzieci zostanie oddany nowoczesny plac zabaw, a dorośli będą mogli wykupić miejsce parkingowe w podziemnym, jedno- lub dwustanowiskowym garażu, albo postawić auto na jednym z miejsc na terenie osiedla. W pobliżu znajdują się liczne punkty usługowe, sklepy, apteki, szkoły czy przedszkola, a także tereny zielone do aktywnego spędzania czasu, na przykład Wielkopolski Park Narodowy.

Nasze mieszkania na sprzedaż zapewniają ciszę i spokój w bezpośredniej okolicy Poznania. Jeśli chcesz wychowywać dzieci z dala od smogu i centrum miasta, zapraszamy do kontaktu i poznania mieszkań od dewelopera PB LECHBUD dostępnych w atrakcyjnej cenie.

Skontaktuj się z nami
Szukasz domu lub mieszkania