MIESZKANIA W SADACH NA SPRZEDAŻ

MIESZKANIA SADY

Trudny dojazd do Poznania z Sadów skłania Cię do zmiany mieszkania? Jeśli nie chcesz żyć w centrum miasta, możesz wybrać deweloperskie mieszkania na sprzedaż, które oferuje firma PB LECHBUD w Mosinie. Otoczenie jezior i lasów sprzyja wychowywaniu dzieci w bliskości natury, a położone w pobliżu autostrada, stacja kolejowa oraz przystanki komunikacji miejskiej sprawiają, że do stolicy Wielkopolski dotrzesz szybko i bez trudności. Czego chcieć więcej? Atrakcyjnej ceny!

Mieszkania na sprzedaż od dewelopera PB LECHBUD w wymarzonej okolicy

Mieszkania pod Poznaniem cieszą się dużą popularnością. Jeśli jednak nie wiesz, jaką miejscowość wybrać i zastanawiasz się, czy postawić na Sady, czy na Mosinę, to przekonamy Cię, że Osiedle Chełmońskiego II to znakomita propozycja. Wybierając mieszkania na sprzedaż od dewelopera PB LECHBUD:

  • nie będziesz musiał gorączkowo szukać miejsca dla swojego auta - możesz wykupić jedno- lub dwustanowiskowy garaż w podziemnej hali albo postawić samochód na miejscach parkingowych zlokalizowanych na terenie osiedla,
  • zapomnisz o hałasie, spalinach i smogu,
  • znajdziesz przychodnie, sklepy, przedszkola, szkoły i żłobki w zasięgu ręki,
  • spędzisz aktywnie czas wolny - wypad nad jezioro, wycieczka rowerowa, a może spacer lub jogging?

Twoje stare mieszkanie w Sadach było pozbawione wygód? Nowe i tanie mieszkania, które proponuje deweloper PB LECHBUD, to nowoczesna stylistyka, duże okna zapewniające dopływ światła, przeszklone balkony na piętrze i przestronne tarasy na parterze. Atrakcję dla najmłodszych stanowi plac zabaw. Nasze deweloperskie mieszkania dla osób z Sadów to szansa na przeprowadzkę w okolice Wielkopolskiego Parku Narodowego, ciszę i spokój. Zapraszamy do kontaktu - poznajcie mieszkania w Mosinie, a zakochacie się w nich od pierwszego wejrzenia!

 

 

 

 

 

 

Skontaktuj się z nami
Szukasz domu lub mieszkania