MIESZKANIA W KOMORNIKACH NA SPRZEDAŻ

MIESZKANIA W KOMORNIKACH NA SPRZEDAŻ

KOMFORTOWE MIESZKANIA W OKOLICACH POZNANIA

Wszystkie osoby zainteresowane osiedleniem się w Komornikach i innych okolicach Poznania, zachęcamy do zapoznania się z ofertą komfortowych mieszkań z rynku pierwotnego. Nowe budownictwo powstało w spokojnej i malowniczej okolicy, która zapewnia łatwą i szybką komunikację z centrum Poznania. Osiedle Chełmońskiego, bo taką nazwę nosi kompleks nowych mieszkań, to nie tylko wysoki standard budowy i atrakcyjna lokalizacja, ale także korzystna cena zakupu. Oferta skierowana jest przede wszystkim do osób, które po całym tygodniu pracy cenią ciszę i możliwość relaksu na łonie natury, z dala od gwarnego miasta. Z drugiej strony, jest to propozycja funkcjonalna, ponieważ mieszkanie w okolicach Komornik charakteryzuje się rozbudowaną infrastrukturą.

ZAUFANY DEWELOPER BLISKO KOMORNIK

Firma deweloperska PB Lechbud stworzyła Osiedle Królewskie w okolicach Komornik na skutek uważnych obserwacji rynku mieszkaniowego, na którym brakowało ofert nowego budownictwa w niskiej cenie. Wieloletnie doświadczenie i uważność pozwoliły deweloperowi szybko zauważyć potrzeby klientów, a także skutecznie na nie odpowiedzieć. PB Lechbud zaplanował i zrealizował inwestycję budowlaną w taki sposób, by spełniała ona wysokie standardy wykończenia. Dzięki temu domy na sprzedaż stały się jeszcze bardziej atrakcyjne cenowo.

WYGODA I FUNKCJONALNOŚĆ MIESZKAŃ W OKOLICY KOMORNIK

Nowe lokale na sprzedaż w okolicy Komornik zapewniają imponującą przestrzeń mieszkalną. Charakteryzuje się ona przemyślanym i nowoczesnym rozkładem pomieszczeń. W ofercie dostępne są mieszkania o różnym metrażu, wśród których znajdują się:

  • dwupokojowe kawalerki o łącznej powierzchni 34 m2,
  • trzy-i czteropokojowe mieszkania o powierzchni od 52m2 do 71m2,
  • przestronne apartamenty, których powierzchnia może wynosić nawet do 113m2.

Mieszkania posiadają przeszklone balkony, a do lokali mieszkalnych zlokalizowanych na parterze dołączone są przestronne, eleganckie tarasy. Zróżnicowana oferta z pewnością spełni wymagania różnych grup klientów, w tym singli, młodych małżeństw czy rodzin z dziećmi. Nowe mieszkania pod Poznaniem na sprzedaż zlokalizowane w okolicach Komornik usytuowane są niedaleko:

  • punktów usługowych,
  • sklepów,
  • urzędów,
  • szkół i przedszkoli,
  • placówek medycznych.

Mieszkańcy nie muszą więc udawać się do Poznania, by zrobić większe zakupy czy załatwić sprawę urzędową. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą nowoczesnych mieszkań pod Komornikami.

OFERTA MIESZKAŃ W KOMORNIKACH

Skontaktuj się z nami
Szukasz domu lub mieszkania