Zaufany deweloper z wieloletnią tradycją

Mieszkania w Komornikach na sprzedaż

Komfortowe mieszkania w okolicach Poznania

Wszystkie osoby zainteresowane osiedleniem się w Komornikach i innych okolicach Poznania, zachęcamy do zapoznania się z ofertą komfortowych mieszkań z rynku pierwotnego. Nowe budownictwo powstało w spokojnej i malowniczej okolicy, która zapewnia łatwą i szybką komunikację z centrum Poznania. Osiedle Chełmońskiego, bo taką nazwę nosi kompleks nowych mieszkań, to nie tylko wysoki standard budowy i atrakcyjna lokalizacja, ale także korzystna cena zakupu. Oferta skierowana jest przede wszystkim do osób, które po całym tygodniu pracy cenią ciszę i możliwość relaksu na łonie natury, z dala od gwarnego miasta. Z drugiej strony, jest to propozycja funkcjonalna, ponieważ mieszkanie w okolicach Komornik charakteryzuje się rozbudowaną infrastrukturą.

Zaufany deweloper

Firma deweloperska PB Lechbud stworzyła Osiedle Królewskie w okolicach Komornik na skutek uważnych obserwacji rynku mieszkaniowego, na którym brakowało ofert nowego budownictwa w niskiej cenie. Wieloletnie doświadczenie i uważność pozwoliły deweloperowi szybko zauważyć potrzeby klientów, a także skutecznie na nie odpowiedzieć. PB Lechbud zaplanował i zrealizował inwestycję budowlaną w taki sposób, by spełniała ona warunki programu “Mieszkanie dla Młodych”. Dzięki temu domy na sprzedaż stały się jeszcze bardziej atrakcyjne cenowo.

Wygoda i funkcjonalność

Nowe lokale na sprzedaż w okolicy Komornik zapewniają imponującą przestrzeń mieszkalną. Charakteryzuje się ona przemyślanym i nowoczesnym rozkładem pomieszczeń. W ofercie dostępne są mieszkania o różnym metrażu, wśród których znajdują się:

  • dwupokojowe kawalerki o łącznej powierzchni 34 m2,
  • trzy-i czteropokojowe mieszkania o powierzchni od 52m2 do 71m2,
  • przestronne apartamenty, których powierzchnia może wynosić nawet do 113m2.

Mieszkania posiadają przeszklone balkony, a do lokali mieszkalnych zlokalizowanych na parterze dołączone są przestronne, eleganckie tarasy. Zróżnicowana oferta z pewnością spełni wymagania różnych grup klientów, w tym singli, młodych małżeństw czy rodzin z dziećmi. Nowe mieszkania pod Poznaniem na sprzedaż zlokalizowane w okolicach Komornik usytuowane są niedaleko:

  • punktów usługowych,
  • sklepów,
  • urzędów,
  • szkół i przedszkoli,
  • placówek medycznych.

Mieszkańcy nie muszą więc udawać się do Poznania, by zrobić większe zakupy czy załatwić sprawę urzędową. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą nowoczesnych mieszkań pod Komornikami.

Oferta mieszkań w Komornikach

Zadzwoń do nas 61 813 21 13 lub wyślij zapytanie

Marketing internetowy:
Pozycjonowanie stron Widoczni

Skontaktuj się z nami przez

Proszę podać adres email i wprowadzić treść zapytania.

szybki kontakt

E-mail*:

Treść*:

* pole wymagane

Akceptuję politykę prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez pblechbud w celu przedstawienia oferty.

Wyślij zapytanie

lub bezpośrednio z Działem sprzedaży

Joanna Jakubowska

Koordynator ds. Sprzedaży i Marketingu

kom. 516 020 248