Zaufany deweloper z wieloletnią tradycją

Mieszkania w Czapurach na sprzedaż

Twoje mieszkanie w okolicach Czapur

Z dala od zgiełku miasta i w otoczeniu przyrody - z pewnością nie brakuje osób, które tak właśnie wyobrażają sobie swoje idealne miejsce do zamieszkania.

Jako rodzinna firma deweloperska z wieloletnią tradycją dobrze wiemy czego potrzeba naszym klientom. Z tego powodu zdecydowaliśmy się stworzyć nowe osiedle mieszkaniowe pod Poznaniem, w niedalekim sąsiedztwie Czapur.

Jest to idealna lokalizacja dla osób, które na co dzień pracują w centrum miasta, ponieważ dojazd nie zajmuje więcej niż 20 minut.

Jest to ustronne i kameralne miejsce, ale jednocześnie niepozbawione sieci handlowo-usługowej.

Mieszkania deweloperskie z rynku pierwotnego

Osiedle mieszkaniowe zbudowane przez doświadczonego dewelopera, jakim jest PB Lechbud to gwarancja komfortowej przestrzeni mieszkalnej, w której zadbano o każdy detal wykończenia.

Mieszkania na sprzedaż mieszczące się w okolicach Czapur pochodzą z rynku pierwotnego, więc klient nie musi się obawiać tego, co może zastać w lokalu po poprzednim właścicielu.

Komfort w dobrej cenie

Nowe budownictwo mieszkalne pod Poznaniem to gwarancja bezpieczeństwa, wysokiej jakości i dbałości o każdy detal, a wszystko to na korzystnych warunkach finansowych dla klienta. Ostatnia korzyść wynika między innymi z faktu, że prezentowane nieruchomości w okolicach Czapur spełniają wszystkie wymagania programu rządowego "Mieszkanie dla Młodych” (MDM).

Prestiż mieszkania w okolicy Poznania

Obok mieszkań zlokalizowanych na Osiedlu Chełmońskiego nie sposób przejść obojętnie. Po pierwsze, Czapury i okolice są urokliwe same w sobie, przyciągają ciszą, zielenią i bliskością natury. Jeśli dodać do tego liczne udogodnienia mieszkaniowe, takie jak choćby:

  • przestronny balkon w każdym mieszkaniu,
  • przydatna komórka lokatorska przypisana do każdego lokalu mieszkalnego,
  • osiedlowe miejsca postojowe,
  • atrakcyjny plac zabaw,

otrzymujemy idealne miejsce do zamieszkania. Klienci mogą liczyć na nasze wsparcie na każdym etapie współpracy. Oferujemy mieszkania pod Poznaniem w stanie deweloperskim, a na życzenie klienta przygotowujemy je także w wersji “pod klucz”. Zależało nam na stworzeniu inwestycji mieszkaniowej, która wyróżni się wśród innych pod względem komfortu mieszkalnego, atrakcyjnej lokalizacji i stosunkowo niskiej ceny zakupu. Jesteśmy dumni, ponieważ udało nam się osiągnąć postawiony cel. Zapraszamy wszystkich potencjalnych klientów do przekonania się o tym na własnym przykładzie.

Oferta mieszkań w Czapurach

Zadzwoń do nas 61 813 21 13 lub wyślij zapytanie

Marketing internetowy:
Pozycjonowanie stron Widoczni

Skontaktuj się z nami przez

Proszę podać adres email i wprowadzić treść zapytania.

szybki kontakt

E-mail*:

Treść*:

* pole wymagane

Akceptuję politykę prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez pblechbud w celu przedstawienia oferty.

Wyślij zapytanie

lub bezpośrednio z Działem sprzedaży

Joanna Jakubowska

Koordynator ds. Sprzedaży i Marketingu

kom. 516 020 248