MIESZKANIA W CZAPURACH NA SPRZEDAŻ

MIESZKANIA CZAPURY

TWOJE MIESZKANIE W OKOLICACH CZAPUR

Z dala od zgiełku miasta i w otoczeniu przyrody - z pewnością nie brakuje osób, które tak właśnie wyobrażają sobie swoje idealne miejsce do zamieszkania.

Jako rodzinna firma deweloperska z wieloletnią tradycją dobrze wiemy czego potrzeba naszym klientom. Z tego powodu zdecydowaliśmy się stworzyć nowe osiedle mieszkaniowe pod Poznaniem, w niedalekim sąsiedztwie Czapur.

Jest to idealna lokalizacja dla osób, które na co dzień pracują w centrum miasta, ponieważ dojazd nie zajmuje więcej niż 20 minut.

Jest to ustronne i kameralne miejsce, ale jednocześnie niepozbawione sieci handlowo-usługowej.

MIESZKANIA DEWELOPERSKIE Z RYNKU PIERWOTNEGO

Osiedle mieszkaniowe zbudowane przez doświadczonego dewelopera,jakim jest PB Lechbud to gwarancja komfortowej przestrzeni mieszkalnej, w której zadbano o każdy detal wykończenia.

Mieszkania na sprzedaż mieszczące się w okolicach Czapur pochodzą z rynku pierwotnego, więc klient nie musi się obawiać tego, co może zastać w lokalu po poprzednim właścicielu.

MIESZKANIA GMINIE MOSINA - KOMFORT W DOBREJ CENIE

Nowe budownictwo mieszkalne pod Poznaniem to gwarancja bezpieczeństwa, wysokiej jakości i dbałości o każdy detal, a wszystko to na korzystnych warunkach finansowych dla klienta. Ostatnia korzyść wynika między innymi z faktu, że prezentowane nieruchomości w okolicach Czapur spełniają wszystkie najwyższe standardy wykonania.

PRESTIŻ MIESZKANIA W OKOLICY POZNANIA

Obok mieszkań zlokalizowanych na Osiedlu Chełmońskiego nie sposób przejść obojętnie. Po pierwsze, Czapury i okolice są urokliwe same w sobie, przyciągają ciszą, zielenią i bliskością natury. Jeśli dodać do tego liczne udogodnienia mieszkaniowe, takie jak choćby:

  • przestronny balkon w każdym mieszkaniu,
  • przydatna komórka lokatorska przypisana do każdego lokalu mieszkalnego,
  • osiedlowe miejsca postojowe,
  • atrakcyjny plac zabaw,

otrzymujemy idealne miejsce do zamieszkania. Klienci mogą liczyć na nasze wsparcie na każdym etapie współpracy. Oferujemy mieszkania pod Poznaniem w stanie deweloperskim, a na życzenie klienta przygotowujemy je także w wersji “pod klucz”. Zależało nam na stworzeniu inwestycji mieszkaniowej, która wyróżni się wśród innych pod względem komfortu mieszkalnego, atrakcyjnej lokalizacji i stosunkowo niskiej ceny zakupu. Jesteśmy dumni, ponieważ udało nam się osiągnąć postawiony cel. Zapraszamy wszystkich potencjalnych klientów do przekonania się o tym na własnym przykładzie.

OFERTA MIESZKAŃ W CZAPURACH

Skontaktuj się z nami
Szukasz domu lub mieszkania