MIESZKANIA W MUROWANEJ GOŚLINIE NA SPRZEDAŻ

MIESZKANIA MUROWANA GOŚLINA

Tanie mieszkania w Murowanej Goślinie są już wyprzedane? Zmień lokalizację poszukiwań i wybierz mieszkania na sprzedaż od dewelopera PB LECHBUD w Mosinie. Co je wyróżnia? Przeszklone balkony, przestronne tarasy, atrakcyjna okolica i dostęp do miejskiej infrastruktury oraz różnych środków transportu. Poznaj nasze mieszkania z rynku pierwotnego dla osób z Murowanej Gośliny i znajdź swoje nowe miejsce do życia.

Wyprowadzka z Murowanej Gośliny - postaw na spokojne życie w otoczeniu natury

Czy można żyć wolniej i spokojniej w XXI wieku? Oczywiście! Wszystko zależy od Ciebie, a jeśli zależy Ci, by uniknąć miejskiego pędu, wybierz mieszkania dostępne w sprzedaży w firmie PB LECHBUD. Klientom z Murowanej Gośliny polecamy mieszkania pod Poznaniem położone w otoczeniu lasów, łąk i jezior stanowiących znakomite tereny rekreacyjne dla osób aktywnych. W okolicy możesz biegać, spacerować, a latem kąpać się w jeziorze bez konieczności rezygnacji z dostępu do miejskich rozrywek. Co więcej, na balkonie lub tarasie będziesz mógł wypić pyszną kawę o zachodzie słońca i odprężyć się po pracy, nie mając za oknem hałaśliwej ulicy i smogu.

Obawiasz się, że dojazd do Poznania zajmie tak samo dużo czasu, jak z Murowanej Gośliny? Niekoniecznie! Wszystko dlatego, że nasze mieszkania deweloperskie na sprzedaż na Osiedlu Chełmońskiego II oferują dojazd do Poznania:

  • samochodem, dzięki położonej niedaleko drodze ekspresowej,
  • koleją w zaledwie 20 minut,
  • autobusem MPK.

Mieszkania dewelopera PB LECHBUD to znakomita opcja dla rodzin z dziećmi z Murowanej Gośliny - maluchy skorzystają ze żłobków, przedszkoli i szkół podstawowych położonych w pobliżu mieszkania w Mosinie, a starsze dzieci bez trudu samodzielnie dotrą do szkoły w stolicy Wielkopolski. Na osiedlu udostępniliśmy nieruchomość z lokalami usługowymi, dzięki czemu szybkie zakupy zrobisz w zaledwie kilka minut, bez konieczności wyjazdu samochodem. Zapraszamy do kontaktu - nowe mieszkania deweloperskie w atrakcyjnej cenie i jeszcze lepszej lokalizacji już czekają na przyszłych właścicieli z Murowanej Gośliny,

 

 

Skontaktuj się z nami
Szukasz domu lub mieszkania