MIESZKANIA W SUCHYM LESIE NA SPRZEDAŻ

MIESZKANIA SUCHY LAS

Zamierzasz wyprowadzić się z Suchego Lasu? Poznaj mieszkania pod Poznaniem oferowane przez dewelopera PB LECHBUD! Na Osiedlu Chełmońskiego II powstają cztery nieruchomości obejmujące ponad 100 mieszkań w stanie deweloperskim lub, na życzenie klienta, pod klucz. Klienci z Suchego Lasu z pewnością docenią cichą i spokojną okolicę w otoczeniu terenów zielonych, a także atrakcyjne ceny i bogatą infrastrukturę. Obejrzyj mieszkania w Mosinie i zakochaj się w jednym z nich!

Mieszkania dla inwestorów z Suchego Lasu - komfortowe i nowoczesne

Klientom z Suchego Lasu proponujemy tanie, ale jednocześnie nowoczesne mieszkania na sprzedaż. Na atrakcyjną lokalizację składają się możliwość szybkiego dojazdu do Poznania, bliskość terenów zielonych, a także dostęp do sklepów, lokali usługowych, żłobków, przedszkoli i szkół. W okolicy znajdują się ścieżki rowerowe, tereny spacerowe, Rogaliński Park Krajobrazowy, Wielkopolski Park Narodowy, Puszczykowo, a także jezioro Góreckie, nad którym latem można zażywać kąpieli. Zainteresowanym z Suchego Lasu proponujemy mieszkania na sprzedaż z balkonem lub tarasem na nowoczesnym osiedlu z miejscami parkingowymi na jego terenie oraz w podziemnej hali garażowej.

Mieszkania w stanie deweloperskim lub pod klucz dla klientów z Suchego Lasu

Mieszkania od dewelopera PB LECHBUD spodobają się singlom, parom i rodzinom z dziećmi z Suchego Lasu. Osobom zabieganym, mającym dużo obowiązków proponujemy wykończenie mieszkania deweloperskiego pod klucz. Wówczas nie musisz szukać ekipy wykończeniowej, a przy okazji skorzystasz ze zniżek, którymi dysponujemy u naszych partnerów. Mieszkania pod Poznaniem są nie tylko nowoczesne, ale i odpowiednio doświetlone dzięki dużym przestrzeniom przeszklonym. Funkcjonalne układy sprawiają, że każdy członek rodziny będzie mieć swój kąt. Na terenie osiedla dostępne są lokale usługowe, a w pobliżu znajduje się stacja kolejowa, z której odjeżdża duża liczba pociągów do Poznania. Zapraszamy do kontaktu - poznaj uroki nowego mieszkania w atrakcyjnej cenie od dewelopera PB LECHBUD.

 

 

Skontaktuj się z nami
Szukasz domu lub mieszkania