MIESZKANIA W DĄBROWIE NA SPRZEDAŻ

MIESZKANIA DĄBROWA

Przeglądasz dostępne mieszkania w Dąbrowie i nie możesz znaleźć atrakcyjnej oferty? Być może warto zmienić lokalizację poszukiwań! Tanie mieszkania pod Poznaniem można bowiem znaleźć również w innych rejonach. Deweloper PB LECHBUD na Osiedlu Chełmońskiego II zaplanował 4 budynki mieszkalne obejmujące ponad 100 mieszkań 1-, 2- i 3-pokojowych, w których komfortowo zamieszkają zarówno rodziny, jak i pary oraz single z Dąbrowy. Poznaj nasze mieszkania w Mosinie i odnajdź tu swoje miejsce na ziemi.

Mieszkania dla klientów z Dąbrowy - w zielonej okolicy z czystym powietrzem

Obawiasz się smogu i korków w Dąbrowie? Postaw na mieszkania na sprzedaż, które proponuje deweloper PB LECHBUD w malowniczej i zielonej okolicy Mosiny, położonej tuż obok Wielkopolskiego Parku Narodowego. Dlaczego warto? Ponieważ nasze mieszkania w stanie deweloperskim lub pod klucz oferowane są w atrakcyjnej cenie, a ponadto gwarantują efektywny relaks w ciszy i spokoju, z dala od tętniącego życiem i hałaśliwego centrum miasta. W pobliżu znajdują się jeziora, lasy i tereny spacerowe oraz ścieżki rowerowe. Na terenie osiedla zaplanowano plac zabaw dla dzieci, na którym maluchy mogą zawierać pierwsze przyjaźnie. W pobliżu są żłobki, przedszkola i szkoły, dzięki czemu nie będziesz musiał odwozić dzieci do Poznania i tracić czasu.

Parking, balkon, taras - to znajdziesz w naszych mieszkaniach

Odpowiednio doświetlone i ustawne - takie są mieszkania, które proponuje deweloper PB LECHBUD klientom z Dąbrowy. W lokalach położonych na parterze znajdują się przestronne tarasy, a na piętrach mieszkańcy mogą korzystać z uroków własnego balkonu. Projektując mieszkania na sprzedaż, deweloper zadbał także o te osoby, które poruszają się samochodem. Dlatego też można wykupić własne miejsce parkingowe w hali garażowej i uniknąć skrobania szyb w zimie albo parkować na terenie osiedla. W razie gdyby Twoje auto się zepsuło, do Poznania dojedziesz jednak także komunikacją miejską lub koleją, i to w zaledwie 20 minut. Zapraszamy do kontaktu!

 

 

 

 

Skontaktuj się z nami
Szukasz domu lub mieszkania