MIESZKANIA W LESZNIE NA SPRZEDAŻ

MIESZKANIA W LESZNIE NA SPRZEDAŻ

Planujesz przeprowadzkę, ale mieszkania w Lesznie kosztują zbyt wiele? Deweloper PB LECHBUD ma w ofercie tanie i nowoczesne lokale mieszkalne w Mosinie. Miasteczko to jest zlokalizowane niedaleko Poznania, a otaczają je piękne tereny krajobrazowe. Nowoczesna architektura i przestronnie urządzone wnętrza to coś, na co można liczyć, decydując się na zakup mieszkania w Mosinie. Jest to dobry wybór zarówno dla młodych osób dojeżdżających do pracy w Poznaniu, jak i rodzin z dziećmi, które liczą na bliskość natury.

Nowoczesne mieszkania w Mosinie z rynku pierwotnego

Jeśli zdecydujesz się na zamianę mieszkania w Lesznie na lokal mieszkalny od dewelopera LP LECHBUD dużo zyskasz. Przede wszystkim nie musisz martwić się żadnymi remontami, bo dostępne mieszkania są wyłącznie z rynku pierwotnego. Zastaniesz je:

  • w stanie deweloperskim,
  • pod klucz.

Atrakcyjna cena mieszkań na Osiedlu Chełmońskiego II pozwala wybrać kawalerkę o powierzchni 24 m2 lub kilkupokojowe mieszkania z przestronnym balkonem, lub tarasem. Wszystkie obiekty mieszkalne, a także usługowe, które znajdują się na terenie osiedla tworzą spójną architektonicznie - nowoczesną całość.

Atrakcyjna infrastruktura mieszkań pod Poznaniem

W przeciwieństwie do mieszkania w Lesznie, kupując lokal w Mosinie, zamieszkasz w miejscu odległym od Poznania zaledwie kilkanaście kilometrów. Mieszkania pod Poznaniem to dobra inwestycja dla osób, które często muszą odwiedzać stolicę Wielkopolski. Przejazd do Poznania z Mosiny zajmuje zdecydowanie mniej czasu niż wtedy, gdy mieszkasz w Lesznie. Osiedle, na którym znajdują się deweloperskie mieszkania PB LECHBUD, zlokalizowane jest w miejscu, z którego szybko można dostać się na:

  • liczne szlaki turystyczne,
  • oraz ścieżki rowerowe, które obiegają jeziora.

Okoliczna natura oraz place zabaw na terenie osiedla sprawiają, że teren ten jest szczególnie atrakcyjny dla rodzin z dziećmi. Mieszkanie poza dużym miastem sprzyja też osobom starszym, które nie chcą oddychać spalinami.

Deweloperskie mieszkania PB LECHBUD w Mosinie to dobra alternatywa dla lokalu mieszkalnego w Lesznie. Sprawdź szczegóły dotyczące oferty i przekonaj się, że warto zamieszkać w Mosinie pod Poznaniem.

Skontaktuj się z nami
Szukasz domu lub mieszkania