MIESZKANIA W BUKU NA SPRZEDAŻ

MIESZKANIA BUK

Szukasz mieszkania pod Poznaniem, ale z lepszym dojazdem do miasta niż ten dostępny w Buku? Postaw na mieszkania od dewelopera PB LECHBUD! Osiedle Chełmońskiego II obejmuje ponad 100 mieszkań o metrażu od 30 do ponad 70 metrów. Przestronne, doświetlone i ustawne pomieszczenia spodobają się zarówno singlom, parom, jak i rodzinom z dziećmi. Poznaj nasze tanie mieszkania na sprzedaż nieopodal Buku i ciesz się bliskością natury.

Zamieszkaj blisko miejskiej infrastruktury!

Nie musisz mieszkać w Poznaniu, by mieć dostęp do sklepów, szkół, przedszkoli, żłobków i lokali usługowych. Obecnym mieszkańcom Buku polecamy mieszkania w stanie deweloperskim lub wykończone pod klucz na Osiedlu Chełmońskiego II. Co je wyróżnia? Atrakcyjna lokalizacja, dzięki której do Poznania można dojechać zarówno samochodem, komunikacją miejską, jak i koleją. Liczne połączenia na trasie Wrocław-Poznań sprawiają, że w centrum miasta znajdziesz się w zaledwie 20 minut. Co więcej, lokale usługowe i sklepy dostępne są także na terenie osiedla.

Mieszkania w zielonej oazie Wielkopolski

Położone na Osiedlu Chełmońskiego II mieszkania zapewniają blisko kontakt z naturą. Deweloper zadbał o przestronne tarasy na parterze oraz przeszklone balkony w mieszkaniach położonych na piętrach. Co więcej, w bezpośredniej okolicy znajdują się:

  • Wielkopolski Park Narodowy,
  • jeziora: Glinianki, Jarosławieckie, Dymaczewskie,
  • tereny spacerowe i rekreacyjne.

Wybierając mieszkania, które przygotował deweloper PB LECHBUD, nie będziesz oddychał powietrzem pełnym spalin. Mieszkania w Mosinie gwarantują także ciszę, spokój i możliwość błogiego relaksu po pracy na balkonie lub tarasie. Wystarczy przygotować kawę, wziąć ulubioną książkę i zatopić się w lekturze. To wszystko zagwarantują zainteresowanym z Buku mieszkania na sprzedaż w dobrej cenie, z dala od zgiełku i tętniącego centrum.

Skontaktuj się z nami
Szukasz domu lub mieszkania