MIESZKANIA W NOWYM TOMYŚLU NA SPRZEDAŻ

MIESZKANIA W NOWYM TOMYŚLU NA SPRZEDAŻ

Marzysz o mieszkaniu w Nowym Tomyślu, ale jednocześnie chciałbyś zamieszkać w okolicy lasów i jezior? Jest na to jeden sposób - wybierz mieszkania w Mosinie, które oferuje deweloper PB LECHBUD. Proponowane nieruchomości są położone w wyjątkowej lokalizacji, w okolicy znajdziesz szkoły, przedszkole, sklepy oraz główne drogi - zupełnie jak w Nowym Tomyślu. Jednak wokół naszego osiedla tanich mieszkań na sprzedaż znajduje się mnóstwo terenów zielonych, których nie znajdziesz w innych miastach!

Nowoczesne i funkcjonalne mieszkania w Nowym Tomyślu

Wiele osób obawia się, że zakup mieszkania z rynku pierwotnego przekracza ich możliwości finansowe. Tymczasem deweloper PB LECHBUD oferuje luksusowe nieruchomości w bardzo atrakcyjnych cenach. Nasze mieszkania na sprzedaż są o wiele tańsze niż podobne nieruchomości w Nowym Tomyślu i okolicy.

Oferujemy mieszkania w stanie deweloperskim oraz lokale wykończone pod klucz. Niezależnie od tego, którą opcję wybierzesz, możemy Ci zagwarantować doskonałe wykonanie mieszkania - podczas budowy używamy wyłącznie najlepszych materiałów i korzystamy z nowoczesnych technologii. Dzięki temu Twoje nowe mieszkanie będzie praktyczne, wygodne i nowoczesne.

Bogata infrastruktura mniejszych miast

Czy wyprowadzka z Poznania musi oznaczać wielogodzinne dojazdy na zajęcia sportowe, spotkania ze znajomymi lub zakupy? Absolutnie nie! Nowy Tomyśl czy Mosina to dynamicznie rozwijające się miasta, dlatego posiadają rozbudowaną infrastrukturę, m.in.: sklepy wielkopowierzchniowe, szkoły cieszące się dobrą renomą, restauracje, siłownię, boisko, szkołę języków obcych, itd. Kupując mieszkanie pod Poznaniem nie musisz rezygnować z żadnych zajęć, wręcz przeciwnie, znajdujące się w pobliżu lasy i jeziora na pewno zachęcą Cię do nowych aktywności.

Doskonała lokalizacja mieszkań od PB LECHBUD

Jako doświadczony deweloper zdajemy sobie sprawę, że mieszkańcy naszych osiedli bardzo cenią możliwość szybkiego dojazdu do Poznania. To dlatego nasze mieszkania na sprzedaż są zlokalizowane w bliskiej okolicy dróg krajowych oraz linii kolejowych. Dzięki temu możesz w pełni korzystać z niebywałych uroków mieszkania pod Poznaniem, a jednocześnie cieszyć się ekspresowym dojazdem do stolicy Wielkopolski.

Chcesz kupić mieszkanie w Nowym Tomyślu? Koniecznie sprawdź oferty z okolicznych miejscowości, np. nasze mieszkania w Mosinie. Nie czekaj i już teraz skontaktuj się z naszymi doradcami.

Skontaktuj się z nami
Szukasz domu lub mieszkania