MIESZKANIA W OBORNIKACH NA SPRZEDAŻ

MIESZKANIA W OBORNIKACH NA SPRZEDAŻ

Szukałeś mieszkania w Obornikach, ale nie znalazłeś tego wymarzonego? Poznaj ofertę dewelopera PB LECHBUD, obejmującą nowoczesne i komfortowe mieszkania pod Poznaniem położone w otulinie Wielkopolskiego Parku Narodowego. W sprzedaży znajduje się ponad 100 lokali o metrażu od 24 do 72 metrów kwadratowych - kawalerek, a także mieszkań dwu- i trzypokojowych. Dostępne mieszkania dla klientów z Obornik są świetną inwestycją, jak i miejscem do życia dla singli, par i rodzin z dziećmi.

Mieszkania dla klientów indywidualnych i inwestorów z Obornik

Mieszkasz w Obornikach, ale szukasz mieszkania inwestycyjnego, które będziesz mógł wynajmować? Postaw na mieszkania w Mosinie, które na sprzedaż oferuje deweloper PB LECHBUD. Lokale z rynku pierwotnego oddajemy w stanie deweloperskim lub wykańczamy pod klucz, co sprawia, że jako kupujący z Obornik nie musisz się martwić poszukiwaniem ekip budowlanych i nadzorować poszczególnych etapów prac. Mieszkania można wynająć studentom lub młodym rodzinom, które chcą żyć poza centrum miasta, ale z bezpośrednim dostępem do niego.

Mieszkania z komfortowym dojazdem do Poznania

Mieszkania na sprzedaż od dewelopera PB LECHBUD umożliwiają szybki i komfortowy dojazd do stolicy Wielkopolski na trzy sposoby. Możesz wybrać własny samochód, pociąg lub autobus. W pobliżu znajduje się dworzec kolejowy w Mosinie, z którego odjeżdża duża liczba pociągów ze względu na uczęszczaną linię Poznań-Wrocław. Do mieszkania deweloperskiego można dokupić miejsce parkingowe w podziemnym garażu, dzięki czemu raz na zawsze zapomnisz o odśnieżaniu czy odmrażaniu szyb o poranku.

Mieszkania w otoczeniu natury i infrastruktury

Tanie mieszkania na sprzedaż dla klientów z Obornik cieszą się wyjątkową lokalizacją - z dala od smogu i hałasu centrum miasta. Położeniu w otoczeniu lasów i jezior umożliwiają aktywny wypoczynek po dniu pracy - na rowerze, spacerze lub podczas wodnej kąpieli. Co więcej, na osiedlu znajdują się punkty usługowe, dzięki którym po drodze z pracy zrobisz zakupy. Z mieszkania w Mosinie z rynku pierwotnego blisko jest także do szkół, przedszkoli i żłobków.

Nie zwlekaj, poznaj mieszkania w Mosinie i przeprowadź się do nas z Obornik lub wybierz mieszkanie w atrakcyjnej cenie na wynajem.

Skontaktuj się z nami
Szukasz domu lub mieszkania