MIESZKANIA W PNIEWACH NA SPRZEDAŻ

MIESZKANIA W PNIEWACH NA SPRZEDAŻ

Mieszkania w Pniewach nie należą do najtańszych? A może masz ochotę zmienić miejsca zamieszkania na takie, które będzie mniej oddalone od Poznania? PB LECHBUD oferuje sprzedaż deweloperskich mieszkań w Mosinie w atrakcyjnych cenach. Mieszkańcy Pniew, decydując się na zakup lokalu mieszkalnego mogą liczyć na wyjątkową lokalizację - blisko Poznania, a zarazem w otoczeniu natury. To doskonałe rozwiązanie dla całej rodziny!

Mieszkania pod Poznaniem - atrakcyjna infrastruktura

Zamieniając mieszkanie w Pniewach na nowoczesny lokal mieszkalny w Mosinie, zyskasz nie tylko przestrzeń mieszkalną, ale też swobodny dostęp do szeregu różnych usług. Na terenie samego Osiedla Chełmońskiego II znajdziesz budynek handlowo-usługowy, w którym załatwisz wszelkie niezbędne sprawy. Na terenie miasteczka zlokalizowane jest też przedszkole oraz szkoła, dzięki czemu nie będzie trzeba wozić dzieci do miasta. Jeżeli jednak zdecydujesz się na właśnie taką opcję, to przejazd do Poznania nie potrwa więcej niż pół godziny. Jeszcze mniej czasu zajmie przeniesienie się w naturalne otoczenie Twojego mieszkania w Mosinie. Mieszkając tam, będziesz miał łatwy dostęp do malowniczych krajobrazów otaczających ją lasów i jezior.

Deweloperskie mieszkania w Mosinie pod klucz

Deweloperskie mieszkania pod Poznaniem to dobra inwestycja dla wszystkich mieszkańców Pniew. PB LECHBUD umożliwia wybór:

  • kawalerki o pow. 24 m2,
  • 2 lub 3-pokojowego mieszkania do 74 m2 z możliwym balkonem, lub tarasem.

Cały budynek, jak i nieruchomości się w nim znajdujące zostały urządzone według najnowszych architektonicznych trendów. Mieszkania w Mosinie w momencie odbioru są w stanie deweloperskim pod klucz. Dzięki czemu przed wprowadzeniem się do lokalu mieszkalnego nie trzeba wykonywać żadnych prac remontowych.

Gotowe do zamieszkania mieszkanie pod Poznaniem to coś, o czym marzysz? Mieszkania w Mosinie to dobry wybór dla osób chcących zamienić swoje mieszkanie w Pniewach na nowsze.

Skontaktuj się z nami
Szukasz domu lub mieszkania