MIESZKANIA W SWARZĘDZU NA SPRZEDAŻ

MIESZKANIA SWARZĘDZ

Szukasz mieszkania w okolicy Swarzędza? Postaw na mieszkania na sprzedaż od dewelopera PB LECHBUD. Na komfortowym osiedlu zaplanowano ponad 100 lokali - kawalerek, a także mieszkań 2- i 3-pokojowych. Położone w zielonych płucach Wielkopolski, w otulinie Wielkopolskiego Parku Narodowego mieszkania pod Poznaniem, to szansa na efektywny wypoczynek po pracy na łonie natury. Czy i Twoja rodzina pokocha nasze mieszkania w Mosinie?

Mieszkania dla rodzin ze Swarzędza - w stanie deweloperskim czy pod klucz?

Rozumiemy potrzeby przyszłych mieszkańców, dlatego klientom ze Swarzędza polecamy mieszkania na sprzedaż w stanie deweloperskim albo w aranżacji pod klucz. Rozwiązanie to pozwala oszczędzić czas, ponieważ nie musisz wybierać samodzielnie drzwi i podłóg ani innych elementów aranżacji. Wystarczy, że zabierzesz meble ze swojego mieszkania w Swarzędzu, i możesz się przeprowadzać.

 

 

Mieszkania na sprzedaż z balkonem lub tarasem i parkingiem

Masz dosyć poszukiwania miejsca parkingowego przed blokiem w Swarzędzu? Możesz uniknąć tego problemu, decydując się na mieszkania, które przygotował deweloper PB LECHBUD. Na terenie osiedla zlokalizowane są liczne miejsca parkingowe, a dodatkowo możesz wykupić 1 lub 2 miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej, dzięki której raz na zawsze zapomnisz o odśnieżaniu auta i skrobaniu szyb.

Lubisz spędzać czas na łonie natury, ale w Swarzędzu nie masz takiej możliwości? Z nami spełnisz swoje marzenie! Na parterze znajdują się mieszkania na sprzedaż z tarasem, a lokale na piętrach wyposażono w przeszklone balkony.

Poznaj uroki mieszkania pod Poznaniem, w zielonej okolicy pełnej terenów spacerowych, tras rowerowych oraz jezior, a także z dogodnym dojazdem do stolicy Wielkopolski. Nasze tanie mieszkania na sprzedaż stanowią kompromis pomiędzy bliskością miejskich rozrywek a ciszą i spokojem. Zapraszamy mieszkańców Swarzędza do przeprowadzki!

Skontaktuj się z nami
Szukasz domu lub mieszkania