MIESZKANIA W MANIECZKACH NA SPRZEDAŻ

MIESZKANIA MANIECZKI

Mieszkania w Manieczkach nie wzbudziły Twojego entuzjazmu? Poznaj mieszkania dostępne w sprzedaży u dewelopera PB LECHBUD. Na klientów czekają 1-, 2- i 3-pokojowe mieszkania pod Poznaniem w wysokim standardzie i z opcją wykupienia miejsca parkingowego w hali garażowej. Jeśli chcesz zamieszkać w cichej, spokojnej i zielonej okolicy, zapraszamy do kontaktu.

Mieszkania dla rodzin z dziećmi, par i singli z Manieczek

Deweloper PB LECHBUD ma wieloletnie doświadczenie w budownictwie wielorodzinnym. W II etapie inwestycji na Osiedlu Chełmońskiego proponuje odpowiednio doświetlone mieszkania w stanie deweloperskim lub pod klucz o praktycznych układach. Metraż mieszkań wynosi od 30 do ponad 70 metrów kwadratowych - lokale te to idealne rozwiązanie dla rodziców z dziećmi z Manieczek, którym zależy, by każdy członek rodziny miał swój pokój, a dzieci korzystały z możliwości przebywania na świeżym powietrzu na własnym tarasie lub balkonie.

Mieszkania od dewelopera z komfortowym dojazdem do Poznania

Chcesz wyprowadzić się z Manieczek bliżej Poznania? Masz taką możliwość, jeśli zdecydujesz się na mieszkania, które proponuje deweloper PB LECHBUD. Co więcej, z mieszkania w Mosinie dojazd do stolicy Wielkopolski będzie wyjątkowo komfortowy. Niezależnie od tego, czy wybierzesz podróż własnym samochodem, autobusem czy koleją, dotrzesz do Poznania szybko i sprawnie. Chcesz zapomnieć o staniu w korkach? Wolisz poczytać książkę w trakcie dojazdów do pracy? Mosina, w której zatrzymują się pociągi relacji Poznań-Wrocław, to wymarzona opcja.

Zakochaj się w zielonej okolicy!

Tanie mieszkania na sprzedaż oferowane przez dewelopera PB LECHBUD to kompromis pomiędzy potrzebą korzystania z miejskich rozrywek oraz życia w otoczeniu zieleni. Klientom z Manieczek zapewniamy szansę na zamieszkanie tuż przy Wielkopolskim Parku Narodowym, w sąsiedztwie jezior, lasów i terenów rekreacyjnych idealnych do biegania, wycieczek rowerowych czy letnich kąpieli i plażowania. Co więcej, na terenie osiedla znajduje się plac zabaw dla dzieci, a mieszkania deweloperskie mają balkony lub tarasy. Zapraszamy do kontaktu osoby z Manieczek, które szukają mieszkania na sprzedaż z rynku pierwotnego w atrakcyjnej cenie.

Skontaktuj się z nami
Szukasz domu lub mieszkania