MIESZKANIA W JAROCINIE NA SPRZEDAŻ

MIESZKANIA W JAROCINIE NA SPRZEDAŻ

Poszukiwania mieszkania w Jarocinie nie przynoszą satysfakcjonujących rezultatów? Poszukaj mieszkania pod Poznaniem. Wśród propozycji dewelopera PB LECHBUD znajdują się komfortowe i tanie mieszkania na sprzedaż zlokalizowane w okolicy terenów zielonych, które gwarantują szybki dojazd do Poznania. W zależności od indywidualnych preferencji możesz wybrać mieszkania do samodzielnego wykończenia lub wykończone pod klucz, do których wystarczy się po prostu wprowadzić. Zapraszamy do kontaktu i poznania mieszkań w Mosinie z rynku pierwotnego.

1-, 2 i 3-pokojowe mieszkania dla klientów z Jarocina

Myślisz o wyprowadzce z Jarocina bliżej Poznania? Poznaj mieszkania w sprzedaży dewelopera PB LECHBUD dostępne na Osiedlu Chełmońskiego II. Powstaje na nim zespół 4 nieruchomości, w których znajdują się 1-, 2- i -pokojowe mieszkania z rynku pierwotnego o metrażu od 24 do 72 metrów kwadratowych. Pokoje są jasne dzięki licznym i dużym przeszkleniom, a także bardzo funkcjonalne. Dzięki temu każdy członek rodziny z Jarocina znajdzie w mieszkaniu własny kąt. Dla najmłodszych deweloper przygotował nowoczesny plac zabaw. Wybierając mieszkania deweloperskie na sprzedaż, zapomnisz także o poszukiwaniu miejsca parkingowego, ponieważ możesz wykupić stanowisko w podziemnym garażu lub postawić auto na terenie osiedla.

Mieszkania dla klientów z Jarocina - blisko natury i miasta

Zainteresowanym z Jarocina polecamy tanie mieszkania z rynku pierwotnego. Atrakcyjna cena to jednak tylko jedna z ich wielu zalet. Lokale położone są blisko Poznania, ale w cichej, spokojnej i zielonej okolicy. W pobliżu znajdują się ścieżki rowerowe, tereny spacerowe, lasy Wielkopolskiego Parku Narodowego, a także Jeziora - Góreckie i Jarosławieckie, które latem dają możliwość zażywania kąpieli. W Mosinie znajdują się także sklepy, przedszkola, szkoły i placówki medyczne, dzięki czemu wszystko, co potrzebne do komfortowego życia, będziesz mieć w zasięgu ręki. Z nowego mieszkania dojedziesz do Poznania zarówno autem, jak i komunikacją publiczną, na przykład pociągiem.

Mieszkania w atrakcyjnej cenie z dala od smogu - to oferta dewelopera PB LECHBUD dla klientów z Jarocina, którzy chcą zmienić otoczenie i znaleźć swoje nowe miejsce w Wielkopolsce.

Skontaktuj się z nami
Szukasz domu lub mieszkania