MIESZKANIA W LUSOWIE NA SPRZEDAŻ

MIESZKANIA LUSOWO

Nie potrafisz znaleźć interesującego Cię mieszkania w Lusowie? Zawsze możesz się z niego wyprowadzić i postawić na swój własny kąt gdzie indziej! Poznaj mieszkania na sprzedaż, które oferuje deweloper PB LECHBUD na Osiedlu Chełmońskiego II i sprawdź, czy oczarują Cię bogata infrastruktura, nowoczesna stylistyka i przyroda, w otoczeniu której możesz żyć na co dzień.

Tanie mieszkania od dewelopera PB LECHBUD’

Jeśli mieszkania w Lusowie są zbyt drogie, możesz poszukać swojego M gdzie indziej! Decydując się na mieszkania w Mosinie, które sprzedaje deweloper PB LECHBUD, wybierasz kameralne i rodzinne Osiedle Chełmońskiego. W drugim etapie powstają cztery budynki wielorodzinne obejmujące 107 mieszkań 1-, 2-, i 3-pokojowych o powierzchni od 24 do 72 metrów kwadratowych. Zróżnicowana oferta sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie - zarówno single, pary, jak i rodziny z dziećmi. Nasze mieszkania na sprzedaż zapewniają łatwy dostęp do miejskiej infrastruktury - na parterze znajdują się lokale usługowe, w których zrobisz szybkie zakupy czy odświeżysz fryzurę. Na osiedlu zaplanowano także plac zabaw, dzięki któremu najmłodsi spędzą czas aktywnie w gronie rówieśników. Co więcej, jeśli w Lusowie nie masz parkingu przed blokiem, to w Mosinie znajdziesz go na terenie osiedla. Będziesz mógł także wykupić garaż w podziemnej hali z jednym lub dwoma stanowiskami.

Mieszkania od dewelopera - funkcjonalne i nowoczesne

Nasze mieszkania na sprzedaż to nie tylko nowocześnie zaprojektowane osiedle, ale również funkcjonalnie zaaranżowane wnętrza. Tanie mieszkania deweloperskie będą wyposażone w:

  • indywidualny system grzewczy w postaci gazowego kotła dwufunkcyjnego,
  • przeszklone balkony na piętrze,
  • duże tarasy na parterze, o powierzchni nawet 30 metrów kwadratowych,
  • komórki lokatorskie,
  • liczne przeszklenia i duże okna.

Mieszkania pod Poznaniem, które oferuje deweloper PB LECHBUD, położone są w atrakcyjnej i cichej okolicy. Mosina to oaza zieleni zlokalizowana zaledwie 20 km od stolicy Wielkopolski, do której dojedziesz samochodem, komunikacją miejską oraz pociągiem. Liczne połączenia sprawiają, że wybierając nasze nowe i tanie mieszkania dla klientów z Lusowa, będziesz mieć Poznań w zasięgu ręki i infrastrukturę na medal w pobliżu osiedla!

Skontaktuj się z nami
Szukasz domu lub mieszkania