MIESZKANIA W NIEPRUSZEWIE NA SPRZEDAŻ

MIESZKANIA NIEPRUSZEWO

Klientom z Niepruszewa polecamy komfortowe mieszkania 1-, 2- lub 3-pokojowe w stanie deweloperskim albo pod klucz. Balkon w lokalach położonych na piętrze, taras w tych na parterze, przestronne pokoje i przemyślane układy mieszkań sprawiają, że swoje miejsce do życia znajdą tu rodziny z dziećmi, pary czy single. Deweloper przygotował ponad 100 mieszkań, do których można dokupić miejsca parkingowe w podziemnym garażu.

Mieszkania deweloperskie na sprzedaż - dlaczego warto?

Dlaczego warto postawić na mieszkanie od dewelopera? Ponieważ będziesz mógł urządzić je zgodnie z własnym gustem, a ponadto nie zapłacisz podatku od czynności cywilnoprawnych. Co więcej, decydując się na nasze mieszkania na sprzedaż, masz pewność, że otrzymasz swoje mieszkanie, a Twoje pieniądze nie przepadną. Jeśli zatem mieszkasz w Niepruszewie i chcesz się przeprowadzić bliżej Poznania, zapraszamy.

Mieszkania PB LECHBUD - co przygotował deweloper?

Mieszkania na sprzedaż od dewelopera PB LECHBUD to nie tylko przestronne wnętrze, ale także przyjazna okolica i osiedle. Na Osiedlu Chełmońskiego II znajduje się plac zabaw oraz miejsca parkingowe, a także lokale usługowe. Mieszkańcy Niepruszewa niedaleko znajdą także żłobki, przedszkola i szkoły oraz sklepy i placówki takie jak poczta czy apteka. Dzięki temu nie będziesz musiał jeździć do Poznania po zakupy ani zawozić dzieci do szkoły 30 kilometrów dalej. Tanie mieszkania deweloperskie w Mosinie to także liczne tereny zielone - jeziora, lasy i trasy spacerowe oraz rowerowe.

Uważasz, że to najwyższy ca na wybór mieszkania pod Poznaniem? Masz rację! Polecamy mieszkania od dewelopera PB LECHBUD w atrakcyjnej cenie, dzięki którym będziesz żył w cichej i spokojnej okolicy, z dala od zgiełku i smogu. Co więcej, z mieszkania w Mosinie do Poznania dojedziesz na trzy sposoby - autobusem, autem lub pociągiem. Zapraszamy do kontaktu osoby z Niepruszewa.

Skontaktuj się z nami
Szukasz domu lub mieszkania