MIESZKANIA W ZAKRZEWIE NA SPRZEDAŻ

MIESZKANIA ZAKRZEWO

Zakrzewo nie przypadło Ci do gustu jako miejsce do życia? Pokochaj mieszkania, które wybudował deweloper PB LECHBUD! Komfortowe, ustawne lokalne o dużych przeszkleniach to znakomita opcja dla singli, par i rodzin z dziećmi, czyli wszystkich tych, którzy szukają mieszkania pod Poznaniem, zlokalizowanego w pewnej odległości od centrum miasta i blisko terenów zielonych. W Mosinie nie będziesz się nudził - co oferuje ta podpoznańska miejscowość zainteresowanym z Zakrzewa, którzy wybiorą mieszkania na sprzedaż w stanie deweloperskim lub pod klucz?

Auto, pociąg, autobus - komunikacja na medal w Mosinie

Jeśli transport publiczny w Zakrzewie Cię nie zadowala, to postaw na mieszkania na sprzedaż, które prezentuje deweloper PB LECHBUD. Warto docenić ich położenia, ponieważ lokale zapewniają dogodny dojazd do Poznania:

  • komunikacją miejską - autobusem,
  • pociągiem (dzięki często uczęszczanej linii kolejowej Wrocław-Poznań),
  • własnym samochodem.

Co więcej, na Osiedlu Chełmońskiego II do dyspozycji mieszkańców oddane dostaną liczne miejsca parkingowe na terenie osiedla. Istnieje także możliwość wykupienia jedno- lub dwustanowiskowego garażu w podziemnej hali. Wybierając mieszkania od dewelopera PB LECHBUD, raz na zawsze zapomnisz o poszukiwania miejsca do zaparkowania samochodu w zatłoczonym mieście.

Mieszkania na sprzedaż dla aktywnych i miłośników natury

Nasze mieszkania w Mosinie dla osób z Zakrzewa to także bliskość terenów zielonych. Położone nieopodal Wielkopolskiego Parku Narodowego Osiedle Chełmońskiego II zapewnia dostęp do lasów, jezior, ścieżek spacerowych i rowerowych. Jeśli latem lubisz zażywać kąpieli słonecznych na plaży, a jesienią dużo spacerujesz lub regularnie biegasz, to mieszkania w sprzedaży dewelopera PB LECHBUD są idealne dla Ciebie.

Tanie mieszkania w stanie deweloperskim lub pod klucz, z balkonem lub tarasem, w cichej i spokojnej okolicy - to zyskasz, jeśli zdecydujesz się na zakup lokalu z naszej inwestycji. Zapraszamy do kontaktu zainteresowanych z Zakrzewa!

Skontaktuj się z nami
Szukasz domu lub mieszkania