MIESZKANIA W ŚRODZIE WIELKOPOLSKIEJ NA SPRZEDAŻ

MIESZKANIA ŚRODA WLKP

Mieszkasz w Środzie Wielkopolskiej, ale chcesz się przeprowadzić bliżej Poznania? Wybierz mieszkania, które oferuje deweloper PB LECHBUD w Mosinie, na Osiedlu Chełmońskiego. W ofercie znajdują się zarówno kawalerki, jak i lokale dwu- i trzypokojowe dla par i rodzin z dziećmi. Nowoczesna stylistyka i rozbudowana infrastruktura osiedla przyciągają zainteresowanych, którzy nie chcą mieszkać w zatłoczonym i hałaśliwym mieście.

Mieszkania pod Poznaniem - blisko, cicho, wygodnie!

Mieszkania na sprzedaż, które oferuje deweloper PB LECHBUD, to komfortowe i tanie mieszkania dla tych, którzy cenią nowoczesną stylistykę, bliskie relacje z sąsiadami i kontakt z naturą. Jeśli dotychczas żyłeś i pracowałeś w Środzie Wielkopolskiej, ale zależy Ci, by mieć lepszy dojazd do stolicy Wielkopolski, to nasze nowe mieszkania z rynku pierwotnego stanowią idealny kompromis. Szybki dojazd do Poznania oraz bogata infrastruktura w okolicy osiedla sprawiają, że w zasięgu ręki będziesz mieć sklepy, szkoły i przychodnie.

Zamieszkaj w zielonej okolicy z deweloperem PB LECHBUD

Brakuje Ci terenów zielonych w Środzie Wielkopolskiej? W okolicy swojego nowego mieszkania będziesz mieć ich pod dostatkiem! Jeziora, lasy i Wielkopolski Park Narodowy to liczne miejsca do aktywnego spędzania wolnego czasu - spacerów, kąpieli czy rowerowych wycieczek. Czyste powietrze, brak smogu, miejskiego zgiełku i zapachu spalin sprawiają, że mieszkanie w Mosinie jest zdrowsze, a tempo życia nieco wolniejsze. Na terenie osiedla znajduje się także plac zabaw, na którym dzieci mogą bezpiecznie spędzać czas na wolnym powietrzu, bawiąc się ze sobą i nawiązując pierwsze przyjaźnie.

Jeśli planujesz wyprowadzić się ze Środy Wielkopolskiej, to komfortowe mieszkania pod Poznaniem - 1-, 2- i 3-pokojowe - od dewelopera PB LECHBUD - spełnią Twoje oczekiwania. Oferujemy mieszkania na sprzedaż w atrakcyjnej cenie, w stanie deweloperskim lub pod klucz, gotowe do zamieszkania. Przestronne balkony i tarasy dają możliwość obcowania z naturą bez opuszczania mieszkania, a liczne tereny rekreacyjne zapewniają aktywny wypoczynek. Zapraszamy do kontaktu!

Skontaktuj się z nami
Szukasz domu lub mieszkania