MIESZKANIA W OPALENICY NA SPRZEDAŻ

MIESZKANIE OPALENICA

Szukasz mieszkania w Opalenicy, ale nie możesz znaleźć takiego, które spełnia Twoje wysokie oczekiwania? Może pora na zmianę lokalizacji poszukiwań i zdecydowanie się na mieszkania w Mosinie, które wybudował deweloper PB LECHBUD. Na Osiedlu Chełmońskiego II powstaje ponad 100 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni - od 24 do 70 metrów, z których zadowoleni będą single, pary i rodzice z dziećmi. Poznaj zalety, którymi mogą pochwalić się nasze mieszkania pod Poznaniem, i wybierz swoje nowe, własne M.

Taras, balkon i zielona okolica - wybierz mieszkanie do dewelopera PB LECHBUD

Jeśli nie wyobrażasz sobie weekendowego poranka bez kawy wypitej na balkonie, to mieszkania dostępne w sprzedaży są skrojone na miarę Twoich potrzeb. W zależności od osobistych preferencji możesz wybrać lokal z przeszklonym balkonem lub własnym tarasem, na którym będziesz mógł spędzać czas w gronie najbliższej rodziny i znajomych. To jednak nie jedyny sposób obcowania z naturą! Mieszkania, które proponuje deweloper PB LECHBUD w atrakcyjnej cenie, to także dostęp do terenów zielonych tuż za oknem. W okolicy znajdują się jeziora, lasy i Wielkopolski Park Narodowy, a wszystko to stwarza możliwość aktywnego spędzania wolnego czasu na rowerze, spacerze lub joggingu, a nawet wodnych kąpielach. Właśnie dlatego nasze mieszkania podobają się klientom z Opalenicy.

Między ciszą a miastem - mieszkania z rynku pierwotnego dla osób z Opalenicy

Mieszkania na sprzedaż w stanie deweloperskim lub pod klucz to nie tylko bliskość terenów zielonych, ale także miejskich rozrywek. Przede wszystkim dlatego, że mieszkania deweloperskie zlokalizowane są w okolicy żłobków, przedszkoli, szkół, poczty czy przychodni, a na osiedlu znajdą się lokale usługowe. Co więcej, jeśli będziesz mieć ochotę na wypad do kina lub ze znajomymi, komfortowo dojedziesz do Poznania własnym samochodem, autobusem lub pociągiem. Osobom zmotoryzowanym z Opalenicy, które wybiorą nasze mieszkania, proponujemy zakup miejsca w podziemnej hali garażowej. Zapraszamy do kontaktu!

Skontaktuj się z nami
Szukasz domu lub mieszkania